Blog

 1. Ako vybrať skartovačku?

  Skartovacie stroje sú užitoční pomocníci a objavujú sa nielen takmer v každej kancelárii, ale aj v mnohých domácnostiach. Možno vďaka nim bezpečne skartovať interné dokumenty, ale tiež napríklad DVD disky. Poradíme, ako vybrať správny skartovač presne podľa vašich potrieb. Skartovacie stroje poskytujú okamžitú možnosť skartácie akéhokoľvek typu dokumentu. Môže to byť jeden, alebo aj viac listov papiera a poradia si aj so svorkami či CD a DVD diskami. Pri dokumentoch si môžete nastaviť stupeň utajenia, teda mieru nečitateľnosti skartovaných materiálov. Najpohodlnejšie sú elektrické skartovače, vyrábajú sa ale

  Čítaj viac »
 2. Ako vybrať správnu tlačiareň?

  Ak si chcete vybrať tlačiareň správne, tak, aby ste s ňou boli 100 % spokojní, je nutné si pred kúpou vyjasniť na aký účel si ju vyberáte. V prípade domácich tlačiarní sa totiž oplatí hľadať iné kvality než napríklad v prípade tlačiarní firemných a školských.

  Tlačím málo, čiernobielo aj farebne, občas niečo skopírujem.
  Akú tlačiareň na obyčajnú tlač? Akú tlačiareň na doma? Ak ste tento typ používateľa,

  Čítaj viac »
 3. Ako vybrať stoličku alebo kreslo?

  Výberu kancelárskej a hernej stoličky či kresla venujte náležitú pozornosť, najmä ak na nej trávite každý deň niekoľko hodín. Objasníme vám niekoľko dôležitých bodov, aby ste si mohli zvoliť taký model, na ktorom sa vám bude dlho pohodlne sedieť.

  Herné kreslá ergonomicky tvarované

  Čítaj viac »