Dávkovače na tekuté mydlá

Dávkovače na tekuté mydlá

S jednoduchým a praktickým používaním tekutého mydla v kúpeľni môže pomôcť práve kvalitný dávkovač na mydlo. Vyberte si z nášho sortimentu manuálny, elektrický, bezdotykový či závesný dávkovač na tekuté mydlo, ktorý okrem funkčnosti aj esteticky doplní vašu kúpeľňu.

Manuálny aj automatický elektrický dávkovač na mydlo

Na trhu sú dostupné stovky dávkovačov mydiel rôznych dizajnov aj typov, na začiatok je pri výbere skvelé rozhodnúť sa, či uprednostníte dávkovač na tekuté mydlo, ktorý je bezdotykový, alebo si vyberiete klasické manuálne modely. Manuálne dávkovače na tekuté mydlo sú tradičnou spoľahlivou voľbou, ovládajú sa jednoduchým stlačením páky alebo tlačidla. Manuálny dávkovač vám umožňuje mať pod kontrolou množstvo vypúšťaného mydla, zároveň však môže predstavovať kvôli fyzickému kontaktu vyššie riziko kontaminácie.

Bezdotykovo, zdravo a ekonomicky

Medzi najmodernejšie riešenia v oblasti dávkovačov na mydlo a celkovo hygienických potrieb a drogérie patria elektrické modely. Každý bezdotykový dávkovač je vybavený senzormi, ktoré umožňujú aplikáciu tekutého mydla bez fyzického kontaktu, čo minimalizuje riziko šírenia baktérií. Elektrické dávkovače sú vďaka svojmu dávkovaniu ekonomické a ako stvorené aj pre kúpeľne, kde sa cez deň vystrieda množstvo ľudí. 

Dávkovač na tekuté mydlo môžete aj zavesiť na stenu

Okrem typu dávkovača môže byť pri výbere rozhodujúci aj spôsob montáže; okrem samostatne stojacich dávkovačov sú čoraz populárnejšie závesné a nástenné modely. Závesný dávkovač na toaletné mydlo sa zvyčajne inštaluje pomocou háčika či stojana, kým nástenný je možné namontovať priamo na stenu. Oba typy sú mimoriadne flexibilné a pomáhajú so šetrením miesta v kúpeľni.

Vyberte si dávkovač podľa materiálu aj objemu

Už ste si premysleli, aký typ dávkovača bude pre vás najideálnejší? Pri konkrétnych produktoch vám odporúčame všímať si aj materiál (favoritmi v tejto oblasti je najmä nerezová oceľ a pevný plast). Rozhodujúci môže byť aj objem dávkovača; na miestach s vysokým prevádzkovaním oceníte určite dávkovače s väčším objemom.


Správne zvolený dávkovač na tekuté mydlo môže výrazne pomôcť so šetrením mydla (a teda aj vašej peňaženky a životného prostredia), keďže vypustí iba presnú potrebnú dávku. Neváhajte preto investovať do kvalitných modelov, aj v tomto prípade sa to naozaj oplatí.

Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku
 1. Dávkovacia fľaša s pumpičkou Leitz Cosy teplá žltá
  Rating:
  0%
  Special Price 23,39 € 19,49 € Regular Price 24,59 €
 2. Dávkovacia fľaša s pumpičkou Leitz Cosy kľudná modrá
  Rating:
  0%
  Special Price 23,39 € 19,49 € Regular Price 24,59 €
 3. Dávkovacia fľaša s pumpičkou Leitz Cosy zamätová sivá
  Rating:
  0%
  Special Price 23,39 € 19,49 € Regular Price 24,59 €
 4. Dávkovač tekutého mydla 1 l TORK Elevation biely S11/S1
  Rating:
  0%
  Special Price 37,50 € 31,25 € Regular Price 56,50 €
 5. Dávkovač tekutého mydla 1 l TORK Elevation čierny S11/S1
  Rating:
  0%
  Special Price 37,50 € 31,25 € Regular Price 56,50 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku