Kovové odpadkové koše

Kovové odpadkové koše

Nájdite efektívne riešenie pre správu odpadu v domácnosti či na prevádzke s kvalitnými kovovými odpadkovými košmi. Dostupné sú v desiatkach variantov s rôznym objemom, mechanizmom otvárania aj dizajnom.

Kovové koše sú ideálne aj do exteriérov

Kovové odpadkové koše sú známe svojou vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom, vďaka čomu vedia ponúknuť na rozdiel od plastových smetiakov dlhšiu životnosť aj v náročnejších podmienkach. Sú ideálnou voľbou nielen do kancelárií a pracovní, ale aj do exteriérov, kde sú vystavené rôznym poveternostným vplyvom vrátane dažďa a snehu.

Multifunkčné odpadkové koše z ocele

Pod pracovný stôl v kancelárii, do prevádzky či pred vstup do firmy s popolníkom navrchu. Kovové odpadkové koše sú dostupné v desiatkach prevedení, z ktorých si môžete vybrať to pravé presne podľa vašich predstáv. 

Unikátne kovové koše s protipožiarnou ochranou či vstavaným popolníkom

Súčasťou našej ponuky sú aj protipožiarne oceľové odpadkové koše, ktoré majú konštrukciu špeciálne navrhnutú tak, aby zvyšovala bezpečnosť a minimalizovala prípadné šírenie ohňa. Prehliadnuť by ste nemali ani odpadkové koše v tvare valca s popolníkom navrchu, ktoré  môžu byť skvelým riešením najmä do exteriérov, kde uľahčia život mnohým fajčiarom.

Vyberte si odpadkový kôš z kovu aj podľa spôsobu otvárania

Rozhodnutie, ktorý kovový odpadkový kôš bude pre vás ten najlepší, uľahčia aj vaše preferencie v oblasti spôsobu otvárania. Vybrať si môžete odpadkové koše bez krytu či s odklápacím vrchnákom, pri ktorých sklápací kryt zabezpečuje diskrétny spôsob ukrytia odpadkov aj elimináciu zápachu. Dlhodobým favoritom sú aj kovové smetiaky vhodné do kancelárií s pedálovým systémom, ktoré sú praktické, pohodlné aj hygienické, keďže minimalizujú dotyk rúk s povrchom koša.

 

Preskúmajte našu ponuku a zvoľte si kovový odpadkový kôš, ktorý prinesie do zvoleného interiéru či exteriéru funkčnosť, efektivitu aj štýl. Pre ktorý model z našej ponuky sa rozhodnete?

 

Filter
Nastaviť zostupný smer

20 Items

na stránku
  1. Kôš oceľový protipožiarny 30l čierny
    Rating:
    0%
    Special Price 72,00 € 60,00 € Regular Price 95,50 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

20 Items

na stránku