Obojstranné pásky, maskovacie a iné

Obojstranné pásky – maskovacie a iné

Plánujete maľovanie bytu či montáž nových dekorácií do kancelárskych priestorov? Alebo vás čakajú štandardné opravy v domácnosti? Objednajte si kvalitné obojstranné lepiace pásky, ktoré vám celý proces o niečo uľahčia.

Univerzálne obojstranné lepiace pásky

Ako napovedá už jej názov, obojstranná páska je špeciálna tým, že má lepidlo na oboch stranách nosiča. Ak sa rozhodnete pre kvalitný model, lepiaca páska bude nakoniec úplne neviditeľná, čo dodá projektu čistý a profesionálny vzhľad. Vďaka svojej univerzálnosti a priľnavosti k rôznym materiálom patrí tento typ lepiacich pások k najobľúbenejším korekčným a lepiacim doplnkom na trhu.

Maskovacia aj papierová lepiaca páska na maľovanie

V našom sortimente obojstranných lepiacich pások nájdete okrem klasických kancelárskych modelov a ďalšie rôzne produkty. Pre ľahké dočasné spojenie povrchov bude ideálna papierová páska, rôzne druhy môžete využiť napríklad pri maľovaní či fixáciu papiera na stenu. Aby ste predišli pretečeniu farby na nežiaduce miesta, bude sa vám hodiť aj kvalitná maskovacia páska.

Spoľahlivá lepiaca páska – obojstranná, protišmyková aj textilná

Obľúbenou možnosťou je aj univerzálna obojstranne lepiaca páska, vhodná na použitie s rôznymi materiálmi vrátane dreva, plastu a kovov. V našej ponuke nechýbajú ani protišmykové pásky s texturovaným povrchom, ktoré zabraňujú šmyku a sú ideálne na miesta s vysokým rizikom pádu, ako sú schody či kúpeľne. Zísť sa môžu aj textilné lepiace pásky, najmä pre spoľahlivé lepenie pri remeselných projektoch alebo opravách oblečenia.

Všímajte si materiál aj hrúbku obojstrannej pásky

Pri výbere obojstrannej lepiacej pásky je kľúčové zvážiť typ materiálov, ktoré budete lepiť a podľa nich zvoliť kompatibilný model. Sledovať sa oplatí aj pevnosť lepidla, hrúbku pásky, odolnosť voči vlhkosti a metráž. Či už potrebujete lepiť 10 centimetrov, 3 metre alebo 20 metrov, ustitie sa, že vybraná obojstranná páska má dostatočnú dĺžku.

 

Obojstranné lepiace pásky patria medzi univerzálne nástroje a môžu vám ušetriť veľa času aj nervov pri rôznych projektoch. Neváhajte preto preskúmať našu ponuku a vybrať si produkt, ktorý sa vám bude najlepšie hodiť.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 74

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 74

Page
na stránku