Diáre

Diáre

Diáre sú nielen praktickým nástrojom pre organizáciu času, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý odzrkadľuje osobný štýl a preferencie jeho vlastníka. Výber toho správneho môže byť kvôli  širokej ponuke naozajstnou výzvou. Aké očakávania by mal diár spĺňať podľa vás?

Bude pre vás ideálnejší ročný alebo denný diár?

Jednotlivé diáre sa od seba líšia predovšetkým vnútorným usporiadaním. Viete, ktoré z nich vám bude najviac vyhovovať? Denné diáre sú ideálne najmä pre tých, ktorí potrebujú podrobne sledovať svoje každodenné úlohy a záväzky. Zvyčajne bývajú rozdelené na jednotlivé dni, vďaka čomu umožňujú detailné plánovanie a sledovanie udalostí do najmenších detailov. 

Kompromisom môže byť aj dvojtýždenný či týždenný diár

Pre tých, ktorí uprednostňujú mať prehľad v širšom časovom horizonte, môžu byť skvelou voľbou týždenné diáre. Týždenný diár býva rozdelený na bloky podľa týždňov, čo uľahčuje plánovanie celého týždňa naraz. Ak hľadáte kompromis, skvelou strednou cestou sú dvojtýždenné diáre, ktoré ponúkajú možnosť detailného a zároveň dlhodobejšieho plánovania. Za vyskúšanie stoja aj mesačné a ročné diáre, ktoré vám poskytnú dokonalý prehľad o celom roku a sú vhodné na dlhodobé plánovanie.

Vreckové, plánovacie aj personalizované diáre

Viete, akú veľkosť, spôsob viazania či obal diára si predstavujete? Pred objednaním toho správneho modelu by ste mali zvážiť všetky praktické aspekty diára. Kým pre niekoho môže byť ideálny menší vreckový diár, iný bude preferovať veľký plánovací diár s pevným obalom. Rozhodujúce môže byť aj to, či vyberáte diár pre muža alebo pre ženu; môžete si vybrať model s personalizovaným motivačnými citátmi, dodatočnými stránkami na plánovanie či menštruačným kalendárom. 

Vyberte si ten správny diár podľa značky

Diáre v našom sortimente pochádzajú od rôznych výrobcov a okrem vnútorného usporiadania sa líšia aj dizajnom. Preskúmajte našu ponuku a zistite, či si vás získajú viac modely s originálnou kombináciou materiálov na obale LINE, elegantým matným povrchom (modely GRIFE, PRINT POP či CLASSIC), lamináciou s hodvábnym efektom (značky VARIO alebo LYRA) alebo dokonalou imitáciou textilu či kože (napríklad COCO, MEMORY a NEBRASCA).

 

Naučte sa efektívne plánovať a mať poriadok v pracovnom aj osobnom živote. Ten správny diár z nášho e-shopu vám s tým môže výrazne pomôcť. 

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 294

na stránku
  1. Denný diár A5 Bora čierno/zelený
    Rating:
    0%
    Special Price 11,88 € 9,90 € Regular Price 12,48 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 294

na stránku