Obaly na zošity

Obaly na zošity

Odolné obaly na zošity sú nenahraditeľným pomocníkom nielen pre prvákov, ale aj pre starších študentov, zísť sa môžu aj pre dodatočnú ochranu knižiek či dôležitých zápisníkov. Vyberte si z našej širokej ponuky tie správne podľa rozmerov, hrúbky materiálu aj dizajnu.

Prečo sú obaly na zošity dobrou voľbou

Hlavným dôvodom, prečo sa oplatí investovať do plastových obalov na zošity, je fakt, že pomáhajú s dlhodobou ochranou školských zošitov, zápisníkov a poznámkových blokov. Pre školákov, a najmä tých najmladších, sú zošity jedným z najdôležitejších nástrojov pri výučbe. Kvalitné obaly na zošity pomôžu so zabezpečením ochrany pred poškodením, vďaka čomu výrazne predĺžia životnosť zošitov a udržia všetky potrebné poznámky pokope.

Rôznorodé obaly na zošity (nielen) pre prvákov

Priehľadné aj farebné, lesklé či matné, väčších aj menších rozmerov. Súčasťou nášho sortimentu sú desiatky rôznych obalov na zošity, z ktorých si môžete zvoliť tie najvhodnejšie pre vás či vašich školákov. Medzi najpopulárnejšie patria zrnité varianty, ktorých špecifický povrch zabraňuje sklznutiu zošita zo školskej lavice či pracovného stola. Tento typ obalov je tiež mimoriadne odolný voči škrabancom. Hladké obaly na zošity zas vynikajú svojim univerzálnym dizajnom aj jednoduchou údržbou.

Multifunkčný prispôsobivý obal na zošity

Jednou z praktických možností je okrem tradičným obalov na zošity aj prispôsobivý obal značky Herlitz v krabičke. Tento model je výničmoný svojou flexibilitou; ľahko sa prispôsobí rôznym veľkostiam zošitov a zároveň zabezpečí jednoduché a rýchle obalenie.

Obal na zošit vyberajte aj podľa rozmerov

Pri výbere obalu na zošit odporúčame zvážiť najmä veľkosť a hrúbku zošita, ktorý zamýšľate obaliť. V našej ponuke nájdete rôzne druhy obalov prispôsobené rozličným rozmerom a hrúbkam zošitov. Či už teda máte doma zošit pre prváka veľkosti A5 alebo väčší a hrubší zošit, výber obalu správnych rozmerov zabezpečí presné a bezpečné obalenie. Nezabúdajte ani na preferencie vašich školákov; môžete napríklad objednať obaly na zošity v ich obľúbenej farbe a dovoliť im ozdobiť si ich samolepkami

 

Kvalitné plastové obaly z našej ponuky pritom nie sú obmedzené len na zošity. Mnohé z produktov sú univerzálne – môžete ich využiť aj na knihy a zabezpečiť tak pred poškodením vašu obľúbenú literatúru či školské učebnice.

Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku