Projekčné plátna

Projekčné plátna

Potrebujete do firemnej zasadačky, na prevádzku či jednoducho do obývačky spoľahlivé projekčné plátno? Preskúmajte našu širokú ponuku a vyberte si z desiatok rozmerov. 

Nástenné projekčné plátna

Zákazníckym favoritom sú najmä nástenné projekčné plátna, navrhnuté s ohľadom na praktickosť a pravidelné používanie pri dennom svetle. Maximálnu flexibilitu ponúkne možnosť jednoduchej montáže na stenu alebo strop. Praktickým pomocníkom je aj ľahký navíjací mechanizmus s rukoväťou, ktorý umožňuje nastavenie výšky a formátu plátna presne podľa vašich potrieb.

Základné projekčné plátno ECONOMY vás nesklame

Premietanie filmov v domácom kine, fotografii na svadbách či pracovných prezentácií vo firemnej zasadačke. Projekčné plátno so stojanom ECONOMY v základnej triede vyniká svojou matnou úpravou a optimálnou hrúbkou, ktorá zabezpečuje skvelú kvalitu obrazu. Čierny okraj, ktorý obsahuje každý produkt z tejto kategórie, vytvára príjemný kontrast a zvyšuje jasnosť premietaného obrazu.

Praktické sady projekčných plátien

Väčšina projekčných plátien z našej ponuky sa dodáva s kompletnou montážnou sadou, kovovým puzdrom a plastovými krytkami vo farbe stojana alebo držiakov, ktoré dodajú plátnu dokonalý estetický vzhľad. Vybrať si môžete z desiatok rozmerov tie, ktoré najlepšie splnia vaše požiadavky a budú dokonalým doplnkom malej domácej pracovne, ale aj veľkej prevádzky

Elektrické aj prenosné projekčné plátno so stojanom 

Súčasťou nášho sortimentu sú aj praktické elektrické projekčné plátna, ktoré sú výnimočné intuitívnym elektrickým ovládaním. Po stlačení tlačidla sa plátno automaticky rozvinie, vďaka čomu vám umožňuje efektívne pracovať s priestorom doma či v kancelárii. Za zváženie stoja aj prenosné projekčné plátna, ktoré umožňujú premietanie takmer kdekoľvek. Môžete ich jednoducho prenášať medzi jednotlivými miestnosťami v práci alebo ich použiť na exteriérových podujatiach.

 

Jednoduchá inštalácia, dokonalá kvalita obrazu aj univerzálnosť použitia – toto je len niekoľko zo všetkých výhod, ktoré vám prinesie kvalitné projekčné plátno. Ktorý model z našej ponuky bude najpraktickejší pre vás?

Filter
Nastaviť zostupný smer

14 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

14 Items

na stránku