Tabule biele keramické

Tabule biele keramické

Popisovanie špeciálnymi fixkami, pripínanie výkresov s pomocou magnetiek aj ideálny podklad na premietanie cez dataprojektor. Biele keramické tabule sú vďaka svojej všestrannosti populárne v domácnostiach, školách a kanceláriách. 

Biele magnetické tabule nielen pre deti

Biele keramické tabule majú niekoľko výhod, ktoré z nich robia favoritov v oblasti prezentačných pomôcok. Na tento typ tabúľ sa dá písať rôznymi typmi popisovačov, pričom vďaka hladkej povrchovej úprave je písanie hračka aj pre najmenších. Väčšina keramických tabúľ je zároveň magnetická, môžete na ne preto jednoducho s pomocou magnetov pripevniť výkresy, grafiky a ďalšie materiály. Smaltované tabule sú ideálnym podkladom aj na premietanie, vynikajú tiež svojou odolnosťou, dlhou životnosťou a ľahkou údržbou.

Keramické magnetické tabule na stenu rôznych rozmerov

Rozhodli ste sa dať prednosť keramickým tabuliam pred napichovacími a sklenenými modelmi? Neváhajte preskúmať našu širokú ponuku, magnetické smaltované tabule sú dostupné v desiatkach rozmerov (od obľúbených menších, ako sú 90x60 či 120x90, až po celostenové modely). Stačí len odmerať stenu v detskej izbe, kuchyni, učebni či kancelárii a objednať tabuľu, ktorá sa na zvolené miesto bude dokonale hodiť.

Závesné, rotačné aj skladacie biele tabule

Magnetické keramické tabule nájdete v mnohých dizajnoch a typoch, dôležité je preto rozhodnúť sa, ktorý bude pre vás najvhodnejší. Okrem jednoduchých modelov bez dodatočných funkcií u nás nájdete aj rôzne skladacie a zaklápacie tabule, obľúbené sú aj závesné modely, ktoré pomáhajú so šetrením miesta. Prehliadnuť by ste nemali ani rotačné tabule so stojanom na kolieskach, ktoré možno jednoducho odložiť a preniesť na iné miesto.

Smaltované magnetické tabule na mieru podľa vašich predstáv

Pri výbere magnetických tabúľ môže byť rozhodujúci aj výrobca, najmä ak máte v oblasti vybavenia kancelárii a kancelárskych potrieb svojich obľúbencov. Za vyskúšanie stoja napríklad špičkové tabule značky Legaline s koľajnicovým systémom. Používateľom vedia ponúknuť nielen kvalitný smaltovaný povrch odolný voči poškriabaniu, ale aj elegantný hliníkový rám, ľahkú konštrukciu a odkladaciu lištu po celej dĺžke tabule.

 

Či už ju potrebujete bielu keramickú tabuľu na výučbu, pracovné prezentácie, tvorivé projekty alebo domáce zapisovanie nákupných zoznamov, smaltované modely z našej ponuky predstavujú flexibilné a všestranné riešenie pre každý priestor.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 56

Page
na stránku
  1. Tabuľa PROFESSIONAL 155x300 cm
    Rating:
    0%
    1 738,80 € 1 449,00 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 56

Page
na stránku