USB kľúče a pamäťové karty

USB kľúče a pamäťové karty

Medzi najpoužívanejších pomocníkov v digitálnom svete patria ešte vždy aj USB kľúče, pamäťové karty a pevné disky. V našom sortimente sú dostupné v rôznych prevedeniach od rozličných výrobcov, stačí si len vybrať. 

Praktickí digitálni pomocníci

USB kľúče, pamäťové karty a pevné disky patria spolu s CD a DVD medzi obľúbené pamäťové médiá. Používajú sa už niekoľko desiatok rokov a svoje nezastupiteľné miesto vo svete techniky a elektroniky si získali vďaka svojej kompaktnosti, spoľahlivosti a vysokej pamäti. 

Prenosné pamäťové médiá na rôznorodé súbory a dáta

Pamäťové karty, pevné disky a USB kľúče umožňujú jednoduché prenášanie, ukladanie a zdieľanie dát bez potreby veľkých fyzických médií. Môžete na ne uložiť dokumenty, prezentácie, tabuľky, fotografie, krátke videá, filmy, aplikácie a ďalšie rôznorodé mediálne súbory. Väčšina pamäťových médii tohto typu vyniká aj odolnosťou voči nárazom aj vode, čo zvyšuje spoľahlivosť a bezpečnosť pri uchovávaní dôležitých údajov. 

Univerzálne USB kľúče – 16, 32 aj 64 GB

Hľadáte USB kľúč s kapacitou 16, 32, 64 či 128 GB? U nás ste správne. Okrem kapacity môže pri výbere kľúča zavážiť aj veľkosť a dizajn. Súčasťou ponuky sú klasické kompaktné USB kľúče, ideálne na bežné ukladanie a prenos údajov. Prehliadnuť by ste však nemali ani modely so zrýchleným prenosom dát či extra funkciami, napríklad ochranou obsahu s pomocou hesla alebo automatickým zálohovaním dát.

Pamäťová karta – bude sa vám viac hodiť 32 alebo 34 GB?

Kompaktné micro SD pamäťové karty sú určené pre ukladanie dát v smartfónoch, tabletoch, digitálnych fotoaparátoch a ďalších elektronických zariadeniach. Pamäťová karta micro SD sa dá jednoducho vložiť do na ňu určeného priestoru a hotovo – hneď môžete začať využívať nové úložisko. Dáta zo zariadenia budete môcť potom rýchlo a jednoducho preniesť do počítača či tabletu s pomocou praktického adaptéra, ktorý nájdete v balení.

 

Pátrate po jednoduchom a efektívnom spôsobe, ako ukladať a prenášať digitálne súbory? Vyberte si z našej ponuky kvalitný USB kľúč, pevný disk či pamäťovú kartu, na ktorú sa budete môcť spoľahnúť.

Filter
Nastaviť zostupný smer

21 Items

na stránku
  1. Externý disk Q-CONNECT 1TB
    Rating:
    0%
    Special Price 82,80 € 69,00 € Regular Price 85,99 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

21 Items

na stránku