Párty dekoracie

Párty dekorácie

Plánujete pravidelnú rodinnú oslavu, detskú narodeninovú párty pre najmenších alebo pracovný večierok? S vytvorením tej správnej atmosféry pomôžu rozličné párty doplnky a dekorácie. Objednajte si balóniky, konfety, serpentíny a girlandy a prichystajte vašim hosťom nezabudnuteľnú oslavu.

Plánujete párty? Vyberte tie správne dekorácie a ozdoby

Na rôznych typoch osláv je okrem jedla dôležitá aj atmosféra a celkový vizuál priestoru, kde sa podujatie koná. Podceniť by ste preto pri prípravách nemali ani nákup dekorácií a ozdôb. Široký sortiment nášho e-shopu zahŕňa desiatky rôznorodých možností, ktoré dodajú vašej oslave ten správny šmrnc.

Ozdoby na párty – girlandy, konfety aj serpentíny

Aké párty dekorácie by na oslave nemali chýbať? Za vyskúšanie stoja dizajnové girlandy, ktoré ľahko zavesíte na strop, steny či nábytok. Mimoriadne obľúbené sú aj serpentíny a konfety, ktorých lesk a farebnosť prinesú veselosť do každého prostredia. Konfety pritom môžete voľne rozhodiť po miestnosti alebo ich použiť na stoloch ako dekoratívny prvok. Na narodeninové večierky a svadby sa budú hodiť aj originálne sviečky na tortu

Nafukovacie balóny na párty nesmú chýbať

Jednofarebné aj dúhové, v tvare čísel, snubného prsteňa alebo zvieratiek. Balóny sú neodmysliteľnou dekoráciou každej oslavy, vždy sa navyše dajú prispôsobiť podľa konkrétnej témy alebo udalosti. Tradičné nafukovacie balóniky u nás nájdete v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach, zaujať môžu aj tie s potlačou. K balónom sa oplatí objednať aj príslušenstvo na nafúkanie a zavesenie, ktoré vám prípravy a dekorovanie priestoru významne uľahčí.

Doplnky na párty pomáhajú s celkovou organizáciou

Zdá sa vám kupovanie rozličných vecí na párty zbytočné? Nezabúdajte, že tieto prvky dokážu pridať oslavám osobitý nádych, na ktorý hostia tak skoro nezabudnú. Gastro doplnky na párty tiež vo všeobecnosti zjednodušujú organizáciu a vytvárajú jednotný vzhľad. Prehliadnuť by ste preto nemali ani naše párty sady s jednorazovými riadmi, kde nájdete dizajnovo zladené papierové poháriky, taniere a obrúsky.

 

Už sa nezadržateľne blížia kamarátkine narodeniny, firemný večierok či rozlúčka so slobodou? Pripravte pre vašich hostí aj s pomocou dekorácií párty s nenapodobiteľnou atmosférou, na ktorú budú dlho spomínať.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 79

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 79

Page
na stránku