Gastro, párty, obaly

Gastro, párty, obaly

Hľadáte jednorázový riad ako vybavenie do kuchynky na prevádzku? Pátrate po sviečkach na malú firemnú párty? Alebo už dávno hľadáte kvalitné obalové materiály, ako sú fólie, boxy, škatule a vrecká? U nás nájdete všetky tieto gastro potreby na jednom mieste a za skvelú cenu.

Gastro a párty vybavenie aj do vašej prevádzky či kancelárie

Mať všetko pripravené a dobre zorganizované nie je dôležité len pri kancelárskych a papierenských potrebách, ale aj v prípade gastro pomôcok. Bez ohľadu na to, či prevádzkujete kaviareň alebo chcete len osviežiť vašu kanceláriu, výber správnych gastro doplnkov a obalov je naozaj kľúčový. Naša široká ponuka gastro vybavenia vám pomôže so zabezpečením pohodlia pre vašich zákazníkov aj kolegov.

Gastro zariadenie na stolovanie vrátane riadu

Jednorazové misky, papierové a plastové poháriky aj obrúsky. S pomocou riadu a pomôcok na stolovanie z našej ponuky budú vaše pokrmy vyzerať štýlovo a vkusne. Jednorazové tácky taniere, misky aj príbory sú navrhnuté s dôrazom na pevnosť a odolnosť, dokonalú spoľahlivosť vedia zabezpečiť aj sviečky a stolové prestieranie. Aj v prípade týchto produktov môže byť pri výbere kľúčová ekologická stránka, v našom sortimente preto nechýbajú ani opakovateľne použiteľné a recyklovateľné modely.

Vianočné, veľkonočné aj narodeninové dekoračné doplnky

Či už sa blížia Vianoce, Veľká noc alebo kolegove narodeniny, originálne dekorácie dokážu rýchlo vytvoriť príjemnú atmosféru. Vašu kanceláriu dokonale rozžiaria rozličné sezónne dekorácie či sviečky, na oslavách a pri slávnostných príležitostiach určite oceníte aj miešadlá a dekoračné napichovadlá, nafukovacie balóniky a iné párty dekorácie.

Široká ponuka kvalitných obalových materiálov

V našej kategórii gastro, párty, obaly môžete nájsť aj rôznorodé obalové materiály, od boxov a škatúľ až po fólie a odvinovače. Na uskladnenie a prenos pokrmov sú ideálne aj misky a vaničky dostupné vo viacerých veľkostiach, bezpečnú prepravu vám pomôžu zabezpečiť aj priemyselné obaly, tašky, sáčky a vrecia.

 

Preskúmajte našu ponuku gastro zariadenia a doplňte svoju kanceláriu, prevádzku či domácnosť prvotriednym vybavením ešte dnes. Pri produktoch z našej ponuky sa môžete spoľahnúť na kvalitu aj rýchle doručenie.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 1519

na stránku
  1. Papierový pohár 0,4l `Coffee to go` s motívom 50ks
    Rating:
    0%
    Special Price 10,92 € 9,10 € Regular Price 13,49 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 1519

na stránku