Čistiace prostriedky do toaliet

Čistiace prostriedky – do toaliet

Kvalitné čistiace prostriedky do toalet by nemali chýbať v žiadnej domácnosti ani prevádzke. Rozhodnite sa pre také, ktoré vám dlhodobo pomôžu udržiavať toaletu v bezchybnom stave bez vodného kameňa a baktérií. 

Čistiace prostriedky do kúpeľne a na toalety

Čističe do toaliet obsahujú podobne ako prostriedky do kúpeľne aktívne zložky, ktoré rozpúšťajú nečistoty a baktérie. Medzi najobľúbenejšie patria najmä tekuté čistiace prostriedky do toaliet, ktoré vďaka tomu, že obsahujú špeciálne chemikálie dokážu efektívne rozpustiť usadeniny aj vodný kameň. V našej ponuke nechýbajú obľúbené tekuté produkty renomovaných značiek, ako je Domestos, Savo, Bref či Duck.

Antibakteriálne čistiace gély do WC

Jednou z možností sú aj čistiacie gély s antibakteriálnymi účinkami, ktoré sú populárne pre svoju jednoduchosť a efektívnosť. Vynikajú aj tým, že ich nemusíte nechať dlho pôsobiť. Pri manipulácii s čistiacimi gélmi však nezabudnite byť opatrní (najmä kvôli vysokému obsahu rôznych chemických látok) a dodržiavajte bezpečnostné pokyny na obale.

Ako na čistenie WC?

Správne čistenie toalety je v podstate veľmi jednoduché. Na začiatok je potrebné aplikovať čistiaci prostriedok do toalety a nechať ho pôsobiť podľa pokynov na obale, aby sa rozpustili usadeniny a špina. A ako odstrániť vodný kameň z WC? Pomôcť môže okrem špecializovaných prípravkov aj WC kefa. Toaletu nakoniec opláchnite, aby boli všetky časti čisté bez zvyškov čistiaceho prostriedku. Po tomto postupe môžete pre dokonalosť ešte aplikovať nový závesný blok do WC, doplniť toaletný papier do zásobníka a skontrolovať osviežovač vzduchu.

Vyberte si ten správny prostriedok na vyčistenie toalety

Používate tekuté univerzálne čistiace prostriedky či antibakteriálne gély? Alebo uprednostňujete ich kombináciu? Nech už je vašim favoritom akýkoľvek typ, nezabudnite si pred objednaním všimnúť podobne ako pri inej drogérii a hygienických doplnkoch okrem ceny aj zloženie. Ak pátrate po antibakteriálnom prostriedku, všímajte si aj špecifické vlastnosti. 

 

Efektívne odstránenie nečistôt, prevencia pred vznikom vodného kameňa aj ochrana pred baktériami. Vyberte si kvalitný čistiaci prostriedok z našej ponuky ešte dnes a zabezpečte, že vaša toaleta zostane dlhodobo čistá a voňavá.

Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku