Čistiace prostriedky univerzálne

Čistiace prostriedky – univerzálne

Univerzálne čistiace prostriedky sú praktickým a všestranným riešením pre udržiavanie čistoty v domácnostiach aj vo firmách. Pomôžu vám s vyčistením a dezinfekciou podláh, povrchov rôznych materiálov, kúpeľní i kuchýň.

Čistiaci prostriedok s univerzálnym použitím

Chcete mať jeden funkčný čistiaci prostriedok na všetko? Vyberte si niektorý z našej širokej ponuky univerzálnych čističov. Tieto prípravky sú navrhnuté tak, aby účinne zneškodnili nečistoty a baktérie na rôznych povrchoch, od plastu a skla až po drevo a kov. Nebudete tak zrazu potrebovať desiatky rôznych čistiacich prostriedkov, čo vám môže ušetriť čas, peniaze aj nervy.

Dostupné čistiace prostriedky na všetky umývateľné povrchy

Medzi zákaznícky najobľúbenejšie produkty v tejto kategórii drogérie patria najmä prostriedky na podlahy a iné povrchy, ktorými ľahko vyčistíte rozličné typy obkladov a dlažieb vrátane laminátových a plastových povrchov. Celý interiér vďaka nim udržíte v perfektnom stave, povrchy budú navyše dokonale lesklé a bez šmúh. Neoddeliteľnou súčasťou sortimentu sú aj dezinfekčné čističe a spreje, ktoré zabezpečia dokonalú dezinfekciu podlahy, kuchynskej linky, pracovného stola či kúpeľne.

Domáce aj firemné čistiace prostriedky do kúpeľne

Niektoré univerzálne čistiace prostriedky sú ako stvorené aj na umytie kúpeľne. Efektívne dokážu pomôcť s odstránením vodného kameňa zo sprchových hlavíc, batérií a toaletných mís. Spolu s čističmi do toaliet a WC blokmi vám pomôžu udržiavať kúpeľňu a toaletu v dokonalom poriadku. 

Všestranné čistiace prostriedky pre firmy

Univerzálne čistiace prostriedky sú výbornou voľbou pre menšie aj väčšie firmy z viacerých dôvodov. Predovšetkým ide o všestranných pomocníkov, ktorí pokrývajú rôzne potreby čistenia vo firemnom prostredí, čo vo všeobecnosti šetrí náklady aj priestor. Univerzálne čistiace prostriedky majú zvyčajne aj dezinfekčné vlastnosti, čo je dôležité pre udržanie hygieny a prevenciu šírenia baktérií a vírusov.

 

Patrí medzi vaše ciele zabezpečiť dlhodobú a kvalitnú údržbu a dezinfekciu povrchov v kancelárii či v domácnosti? Objednajte si spoľahlivé univerzálne čistiace prípravky, ktoré vám s tým pomôžu.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 36

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 36

Page
na stránku