Prostriedky do umývačiek riadu

Prostriedky do umývačiek riadu

S umývačkou riadu je život v kuchyni omnoho jednoduchší, bez správnych prípravkov môže však byť táto pomôcka len málo účinná. V našom sortimente nájdete mnoho typov prostriedkov, od práškov a gélov až po kapsule, z ktorých si určite vyberiete.

Kapsule, tablety a ďalšie prípravky do umývačky riadu

Jedným z najobľúbenejších prostriedkov sú najmä kapsule do umývačky riadu s jednoduchým použitím, ktoré obsahujú všetky potrebné čistiace látky v presne odmeranej dávke, vďaka čomu vám prinesú osvedčené výsledky a dlhodobú spokojnosť. Za vyskúšanie stoja aj tvrdšie a kompaktnejšie tablety, ktoré fungujú na rovnakom princípe.

Tekutý alebo práškový čistiaci prostriedok do umývačky riadu

Tradičnou voľbou medzi produktmi tohto druhu sú okrem kapsúl a tabliet aj rôzne práškové a tekuté prípravky. Prášok do umývačky riadu zvyčajne pomáha s predmytím a ponúka maximálnu flexibilitu pri dávkovaní. Kvalitný tekutý prostriedok (či už sa rozhodnete pre gél alebo iný kvapalný čistič do umývačky riadu) vie ponúknuť okrem pohodlného dávkovania aj rýchle rozpúšťanie, čo zabezpečuje vynikajúce výsledky umývania.

Kam sa dáva soľ do umývačky riadu a ako funguje?

Medzi hygienickými potrebami a prípravkami do umývačiek nesmieme zabudnúť spomenúť ani soľ. Tento prostriedok slúži na zmäkčenie vody, čím zabezpečuje prevenciu pred tvorbou usadenín a vodného kameňa vo vnútri umývačky aj na riade. Soľ do umývačky riadu sa umiestňuje do špeciálnej nádoby určenej pre soľ v umývačke, najpresnejšie pokyny pre vašu umývačku nájdete v príručke k zariadeniu.

Neprehliadnite ani leštidlá, vône a soli do umývačiek

Pre zlepšenie výsledkov umývania aj predĺženie životnosti zariadenia môžete zvoliť okrem základných aj niektorý doplnkový umývací prostriedok do umývačky riadu. V našej ponuke nechýba leštidlo do umývačky riadu, ktoré pomáha s dosiahnutím lesklého výsledku umývania tak, že zabraňuje tvorbe škvŕn a podporuje rýchlejšie schnutie riadu. Zákazníckym favoritom je aj vôňa do umývačky riadu, pridávajúca tanierom a pohárom príjemnú sviežu vôňu. 


Hľadáte najlepšie tablety do umývačky riadu, ideálne od výrobcov, ako je Jar, Finish alebo Q-Power? Predstavujete si kvalitnú soľ alebo leštidlo do umývačky riadu za skvelú cenu? Preskúmajte našu ponuku, určite v nej nájdete čistiace prostriedky do umývačky riadu, ktoré splnia vaše očakávania. 

Filter
Nastaviť zostupný smer

14 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

14 Items

na stránku