Čistiace prostriedky na riad a sklo

Čistiace prostriedky – na riad a sklo

Kvalitné čistiace prostriedky na riad a sklá hrajú kľúčovú úlohu pri zabezpečení nielen esteticky príjemného, ale aj hygienicky bezpečného prostredia. Rozhodnete sa pre univerzálny čistiaci gél na riad, praktický sprej na sklá alebo abrazívny čistiaci prostriedok?

Vyberte si ideálny čistiaci prostriedok na riad

Nemáte doma umývačku riadu alebo jednoducho zvyknete pravidelne umývať časť riadov ručne s pomocou hubiek a drôteniek? Čistiaci prostriedok na riad vám pomôže s ostránením baktérií a mikróbov, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Súčasne pomáha s udržiavaním hygieny v kuchyni a zabezpečuje, že riad je hneď pripravený na ďalšie použitie.

Efektívne, voňavé a šetrné čističe na riad

Ideálny čistiaci prostriedok na riad by mal disponovať hneď niekoľkými vlastnosťami. Okrem schopnosti efektívne a rýchlo odstraňovať z riadu mastnotu, škvrny a zvyšky potravín by mal mať príjemnú vôňu, ktorá prinesie do kuchyne osviežujúci nádych. Väčšina čistiacich gélov vyniká aj svojou rýchlou oplachovateľnosťou a šetrnosťou k pokožke a zdraviu.

Abrazívne čistiace prostriedky

Súčasťou našej ponuky drogérie a čistiacich prostriedkov sú aj abrazívne prípravky. Tento typ čističov obsahuje špeciálne jemné častice, ktoré dokážu efektívne odstrániť aj zanesenú špinu, škvrny a mastnotu, s ktorými si univerzálne čističe neporadia. Sú ideálne najmä na riad s odolným povrchom, ako sú nerezové hrnce a panvice, ktoré budú po vyčistení výrazne lesklejšie ako pri použití iných produktov.

Praktický čistiaci prostriedok na okná a zrkadlá

Či už vám ako prvé napadnú okenné sklá, sklené časti sprchového kúta alebo zrkadlá, v prípade všetkých týchto povrchov je dôležité, aby boli čisté, lesklé a priehľadné. Čističe na okná a sklo vám ľahko a efektívne pomôžu s odstránením prachu, špiny aj škvŕn. Produkty od renomovaných výrobcov vynikajú aj tým, že rýchlo schnú a nezanechávajú škvrny.

 

Pri výbere a používaní čistiacich prostriedkov na riad a okná dbajte na to, aby ste sa rozhodli pre tie správne, ktoré budú dokonale vyhovovať vašim potrebám. Neváhajte preskúmať náš rôznorodý sortiment, veríme, že si vyberiete.

Filter
Nastaviť zostupný smer

23 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

23 Items

na stránku