Nástenné kalendáre

Nástenné kalendáre

Závesné kalendáre na stenu sú viac než len praktickými plánovacími nástrojmi; stávajú sa aj dekoratívnym prvkom v kanceláriách, pracovniach a domácnostiach. Ktorý nástenný kalendár z nášho širokého sortimentu si najviac získa vás?

Praktické rôznorodé kalendáre na stenu

Nástenné kalendáre ponúkajú v porovnaní napríklad s tými stolovými väčší prehľad, keďže ich veľkosť umožňuje lepšie zobrazenie dôležitých dátumov a udalostí. Kalendáre na stenu vynikajú aj svojim estetickým prínosom, keďže sa vďaka svojmu dizajnu často stávajú jedinečným dekoračným prvkom v miestnosti.

Rozhodnite sa pre plánovací či rodinný kalendár na stenu

S cestovateľskými motívmi, obrázkami zvierat, prírodnými scenériami aj erotickými fotkami. Na trhu nájdete stovky typov nástenných kalendárov, ktoré sa od seba líšia dizajnom aj usporiadaním, pred kúpou sa teda oplatí zvážiť, aký typ bude pre vás najideálnejší. Kým napríklad rodinné kalendáre sú ideálne pre spoločné plánovanie domácnosti, veľké plánovacie národné kalendáre majú zas dostatok priestoru pre poznámky týkajúce sa práce. 

Jednolistové aj trojmesačné nástenné kalendáre

Medzi zákaznícky obľúbené kúsky patria aj jednolistové a trojmesačné kalendáre, ktoré vám umožnia mať dokonalý prehľad aj nad dlhodobými plánmi. Sú však zvyčajne o niečo väčšie, je preto dobré zvážiť, kam sa chystáte kalendár zavesiť a aké sú vaše možnosti z hľadiska priestoru. Kým niekto uprednostní malý kompaktný nástenný kalendár, inde sa bude viac hodiť veľký plánovací kalendár na stenu.

Exkluzívne nástenné kalendáre s rôznymi motívmi

Vašu pozornosť si rozhodne zaslúžia aj naše špeciálne kategórie nástenných kalendárov. Kúsky z edície STANDARD vám ponúknu výhľady na Slovensko aj chutné recepty, EXCLUSIVE EDITION zas zahŕňa nástenné kalendáre s motívmi impresionistov, renesančných tvorcov či Alfonsa Muchu.

 

Hľadáte veľký nástenný kalendár, plánovací, národný, ktorý dokonale zapadne na stenu vo vašej zasadačke? Alebo si predstavujete skôr štandardný manší kalendár na stenu so zvieratkami do detskej izby? Neváhajte preskúmať našu ponuku, stavíme sa, že si určite vyberiete.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 92

Page
na stránku
  1. Kalendář Charm of the Moment
    Rating:
    0%
    Special Price 8,78 € 7,32 € Regular Price 10,43 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 92

Page
na stránku