Stolové kalendáre

Stolové kalendáre

Jedným z najobľúbenejších nástrojov na organizáciu času a plánovanie sú stolové kalendáre, ktoré sú v mnohých kanceláriách a domácnostiach nenahraditeľnou súčasťou pracovných stolov. Okrem toho, že svojim používateľom uľahčujú organizáciu a plánovanie dôležitých udalostí, dokážu pridať miestnosti aj nový estetický rozmer. 

Kompaktné, ľahké a štýlové – také sú stolové kalendáre

Jednou z hlavných výhod, ktorou vynikajú stolové kalendáre v porovnaní napríklad s tými nástennými, je ich kompaktnosť a mobilnosť. Stolový kalendár býva zvyčajne malý a ľahký, vďaka čomu ho môžete prakticky prenášať z miesta na miesto. Množstvo zákazníkov uprednostňuje stolové kalendáre aj pre možnosť prispôsobenia vlastným potrebám, dopĺňania poznámok a zvýrazňovania dôležitých dátumov.

Plánovacie a pracovné kalendáre na stôl

Kalendáre na stôl sú dostupné v rôznych prevedeniach a typoch, medzi ktorými si každý dokáže nájsť ten pravý. Medzi hlavných favoritov do pracovného prostredia patria jednoduché pracovné plánovacie kalendáre bez obrázkov, ktoré sú orientované na efektívne plánovanie a sledovanie úloh. 

Stolové kalendáre so zvieratkami, receptami aj prírodou

V našej ponuke nesmú chýbať ani obrázkové stolové kalendáre. Získajú si vás viac prírodné motívy s kvetinami a výhľadmi alebo rozkošný domáci maznáčikovia a iné zvieratá? V kuchyni určite oceníte aj stolový kalendár s receptami, ktorý sa zíde nielen kulinárskym nadšencom. Potešiť seba a vašich blízkych môžete aj tým, že si dáte vyrobiť stolový kalendár s fotkami na mieru, v takom prípade je však potrebné obrátiť sa na špecializované predajne.

Vyberte si kalendár – stolový, dizajový, praktický

Hľadáte stolový kalendár na organizovanie pracovných úloh, sledovanie rodinných plánov alebo inšpiráciu pri varení? Práve odpoveď na túto otázku vám môže pri výbere toho správneho kalendára pomôcť. Všímajte si aj typ papiera a rozmery kalendára; vyberte si kúsok, ktorý sa bude zmesiť na váš pracovný stôl a ponúkne vám dostatok priestoru pre všetky zápisy.


Správne zvolený stolový kalendár nebude len papierenským či kancelárskym doplnkom – rýchlo sa stane vašim každodenným spoločníkom, ktorý vám pomôže s plánovaním, organizáciou aj inšpiráciou. Rozhodnite sa preto pre taký, ktorý bude dokonale odzrkadľovať vaše jedinečné potreby a vkus.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 39

Page
na stránku
 1. Kalendár Girls
  Rating:
  0%
  3,59 € 2,99 €
 2. Kalendár Kone
  Rating:
  0%
  2,82 € 2,35 €
 3. Kalendár Kvetiny
  Rating:
  0%
  2,82 € 2,35 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 39

Page
na stránku