Bublinkové obálky

Bublinkové obálky

Dokonalá ochrana pred poškodením posielaného predmetu, jednoduché používanie aj diskrétnosť zásielky. Bublinkové obálky sú praktickým a bezpečným riešením pre zasielanie rôznych predmetov v domácom aj pracovnom prostredí.

Bublinkové obálky ochránia pred nárazmi, dažďom aj snehom

Bublinkové obálky vynikajú svojou schopnosťou poskytovať posielanému obsahu dokonalú ochranu. Bublinková fólia, ktorá vypĺňa vnútro obálky, slúži ako efektívny izolačný štít, ktorý chráni tovar pred nárazmi, poškodením aj nepriaznivými vplyvmi počasia. Bublinkové obálky tak pomáhajú zaručiť bezpečné doručenie do správnych rúk.

Diskrétne balenie aj dokonalá všestrannosť 

Obálky s bublinkovou fóliou sú neoceniteľné aj vďaka svojej všestrannosti. Sú dokonale prispôsobiteľné a ideálne na zasielanie rôznych predmetov vrátane drobností aj väčších krehkých položiek. Bublinkové obálky tiež dokážu zabezpečiť diskrétnosť pri zasielaní citlivých alebo súkromných predmetov. Ich nepriehľadný obal chráni obsah zásielky a zabezpečí, že len koncový príjemca zistí, čo sa nachádza vo vnútri.

Kvalitná bubliková obálka formátu A6, A4 aj A5

V našom sortimente nájdete bublinkové obálky rôznych rozmerov, vďaka čomu si môžete vybrať presne podľa veľkosti zasielanej položky. Možnosťou sú praktické obálky formátu A5, štandardné A4 aj väčšie A3 obálky. Pri jednotlivých produktoch sa však stretnete skôr s konkrétnymi rozmermi a štandardizovaným označením, nezabudnite si preto skontrolovať, že vám vybraný formát bude vyhovovať.

Možnosťou sú aj samolepiace a špeciálne obálky

Nenašli ste v našej ponuke tú správnu bublinkovú obálku alebo sa neviete rozhodnúť? Neprehliadnite náš ďalší sortiment obálok. Pre väčšie zásielky môžu byť ideálne špeciálne obálky z pevných materiálov, praktickou voľbou sú pri rôznych zásielkach aj recyklované obálky, samolepiace modely, produkty s páskou či obálky s predtlačenou doručenkou. Ak v kancelárii či na prevádzke posielate pravidelne väčšie množstvo zásielok, za zváženie stojí aj kúpa zvlhčovača prstov.

 

Praktické bublinkové obálky sú ideálne pre zasielanie rôznych vecí vrátane kníh, dôležitých dokumentov, elektroniky či drobných darčekových predmetov. Ich všestrannosť umožňuje pohodlné a rýchle zabalenie zásielky aj istotu, že k príjemcovi dorazí bezpečne a diskrétne.

Filter
Nastaviť zostupný smer

15 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

15 Items

na stránku