Obálky s doručenkou

Obálky s doručenkou

Obálky s predtlačenou doručenkou sú skvelým pomocníkom najmä pre pracovníkov v administratíve. Poskytujú efektívny spôsob prípravy na doručovanie dokumentov a rôznych predmetov, vďaka svojmu štandardizovanému vzhľadu a praktickej forme sú v profesionálnom prostredí často prvou voľbou.

Praktické obálky s doručenkou do firiem a podnikov

Obálky s doručenkou sú skvelým riešením najmä pre podniky, ktoré pravidelne posielajú rozličné dokumenty a zásielky. Doručenkové obálky vynikajú tým, že sa na nich nachádza predtlačený formulár, na ktorý stačí len doplniť adresu a ďalšie potrebné údaje súvisiace s doručením. Obálky s doručenkou sú efektívnym nástrojom pre firemnú korešpondenciu, kde je dôležitá rýchlosť a efektivita pri balení zásielok.

Obálky s doručenkou v rôznych rozmeroch a baleniach

Špeciálne obálky s doručenkou sú v našom e-shope dostupné v širokej škále rôznych rozmerov – od A6 až po A4. Výnimočné sú aj svojou dokonalou variabilitou, keďže ich možno ľahko prispôsobiť veľkosti zásielky aj rôznym individuálnym potrebám. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých typov balenia, od dvadsiatich až do tisíc kusov.

Olizové aj samolepiace obálky s doručenkou

Niektoré varianty obálok s doručenkou disponujú praktickými lepiacimi páskami, čo uľahčuje proces balenia. Samolepiaca obálka či obálka s lepiacim pásom vám navyše poskytne maximálnu ochranu dokumentu počas prepravy. Možnosťou sú aj olizové obálky, pre vyššiu úroveň ochrany posielaných predmetov sa odporúča použiť bublinkové obálky s doručenkou.

Obálka s doručenkou do vlastných rúk s opakovaným doručením

Pri papierových obálkach s doručenkou sa oplatí všímať si okrem rozmerov aj typ doručenky. Už v náhľade produktu zvyčajne môžete zistiť, aké okienka doručenka obsahuje. V parametroch sa nachádzajú aj informácie, či má byť zásielka doručovaná do vlastných rúk a s opakovaných doručovaním alebo bez neho.

 

Predtlačená doručenka na tomto type obálok dodáva odosielaným dokumentom profesionálny vzhľad a vďaka jednoduchému používaniu zabezpečuje efektívne doručenie. Obálky s doručenkou vám navyše môžu celkovo pomôcť so zvýšením štandardizácie a účinnosti v procese odosielania.

Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku
 1. Poštové obálky C5 doručenka, 100 ks olizové
  Rating:
  0%
  Special Price 10,92 € 9,10 € Regular Price 16,00 €
 2. Poštové obálky B6 doručenka do VR OD, Nedoposielať, 1000 ks
  Rating:
  0%
  Special Price 59,88 € 49,90 € Regular Price 109,00 €
 3. Poštové obálky C4 s páskou, do VR OD biele, 250 ks Nedoposielať
  Rating:
  0%
  Special Price 43,20 € 36,00 € Regular Price 46,19 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku