Karis bloky

Karis bloky

Čoraz populárnejšie karis bloky sú synonymom inovatívnych praktických poznámkových blokov, ktoré umožňujú flexibilne vyberať a vkladať jednotlivé strany. Rozhodnite sa aj vy pre karisblok s dokonalým dizajnom, neskôr vám bude stačiť do obľúbeného bloku už len dopĺňať nové strany.

Karis blok s flexibilnou možnosťou doplnenia strán

Krúžkové karis bloky vynikajú svojou všestrannosťou aj kvalitným spracovaním. Od štandardných zápisníkov, poznámkových blokov či záznamových kníh sa odlišujú svojou otvárateľnou krúžkovou väzbou. Práve tá umožňuje používateľom kedykoľvek vyberať, premiestňovať a vkladať stránky bez akýchkoľvek obmedzení. Karis bloky tak jedinečným spôsobom umožňujú prispôsobiť si vzhľad bloku aj písanie presne podľa vašich potrieb.

Praktický karis blok na recepty, školské poznámky aj nákupné zoznamy

Nechcete na prednášky nosiť vždy veľký zošit s pevnými doskami? Pri karis blokoch vám postačí zobrať si len niekoľko strán, ktoré po návrate jednoducho doplníte do bloku so zapísanými poznámkami. Blok navyše môžete vždy efektívne prispôsobiť konkrétnemu účelu, či už sa doň rozhodnete zapisovať záznamy zo školských hodín, obľúbené recepty alebo nákupné zoznamy. S kvalitnými karis blokmi je jednoducho každý kreatívny proces jednoduchší a príjemnejší.

Menší či väčší karis blok? Obľúbenými formátmi sú A4, A5 aj A6

Karis bloky sú v našej ponuke dostupné v rôznych prevedeniach a formátoch, stačí si len vybrať, ktorý typ bude najvhodnejší pre vás. Môžete si objednať od elegantných variantov s menším počtom krúžkov vo väzbe až po robustné zápisníky s väčším počtom krúžkov s možnosťou vloženia väčšieho množstva hárkov. Karis bloky sú k dispozícii v rôznych rozmeroch; od praktických modelov formátu A6 s pohodlným prenášaním cez populárne kompaktné A5 až po A4 pre rozsiahlejšie projekty.

Široká ponuka náplní do karis blokov

Už vám dochádzajú voľné stránky? Alebo ste sa rozhodli pre farebný karis blok, ktorý v balení neobsahuje náplne? Objednajte si náplň do karis bloku, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Bez ohľadu na to, či preferujete hrubší papier na kreslenie, jemné riadky na prehľadné systematické písanie, praktické prázdne stránky, štvorčekové alebo bodkované hárky, v sortimentue náplní do karisblokov určite nájdete produkt, ktorý bude presne vyhovovať vašim potrebám.

 

Či už hľadáte kompaktného spoločníka na krátke zápisky, ktorého budete nosiť všade so sebou, alebo prehľadný zápisník pre rozsiahle poznámky, karis bloky môžu byť tou ideálnou voľbou. Ktorý z našej širokej ponuky vás očarí najviac?

Filter
Nastaviť zostupný smer

7 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

7 Items

na stránku