Kancelársky papier

Ako si vybrať kancelársky papier?


Papier sa prispôsobí každej vašej obchodnej komunikácii. Ako si vybrať správny papier pre vaše médium? V prvom rade sú to štandardné papiere. Sú vhodné pre väčšinu tlačových techník, aby ste neboli obmedzovaní v používaní. Atramentová tlač, laserová, ale aj reprografia, štandard neznamená nekvalitu. Pre tlač cenových ponúk, faktúr, hlavičkových papierov alebo interných dokumentov sa rozhodnite pre jednoduchosť štandardných kancelárskych papierov. Hneď potom sa viacúčelový papier prispôsobí aj najbežnejším technikám tlače. Ich plošná hmotnosť sa pohybuje od 70 do 170 g/m². Plošna hmotnosť určuje hrúbku papiera.

Ako vybrať hrúbku papiera, niekoľko rád:


Tenké papiere s gramážou až 75 g/m² sú vhodné pre vaše veľkoobjemové reklamné zásielky. Ich ľahkosť výrazne šetrí energiu pri preprave a šetrí suroviny.  Papier s hmotnosťou 80 g/m2 je najbežnejší na bežné korešpondencie a tlač. Papier s gramážou 90 g/m2 je ideálny pre obojstrannú tlač, pretože ponúka dostatočnú nepriehľadnosť. Papier s gramážou 100 až 110 g/m² ponúka dokonalú kvalitu a trvanlivosť pre vašu špičkovú úradnú komunikáciu a dôležité dokumenty. Papier s gramážou 120 až 250 g/m2 bude ideálny pre obaly vašich spisov, reprodukcie farebných fotografií a dôležitých dokumentov. Napokon, biely papier Premium spĺňa najvyššie nároky a všetky kreatívne nápady. Ich zvýšená belosť sa pohybuje od 169 do 171 CIE. CIE predstavuje index belosti papiera, čím vyšší je index, tým je papier pre oči belší. Toto meranie má vplyv na intenzitu kontrastu s vašimi výtlačkami, preto ho treba brať do úvahy pre pekné vykreslenie výslednej tlače. Papiere pod 159 CIE majú klasickú belosť, papiere od 159 do 163 vysokú belosť a nad 164 CIE je belosť extra vysoká.

Náš sortiment kancelárskych papierov


Ponúkame široký sortiment kancelárskych papierov, ktoré uspokoja všetky vaše obchodné potreby. Posielanie pozvánok, cenových ponúk a faktúr, tlač vizitiek, denných tlačív či dokonca tlač oficiálnych firemných dokumentov... Každá práca si nájde vhodný papier. Naše štandardné papiere sú vhodné aj na školské použitie. Sú balené v balíkoch a sú vhodné pre väčšinu typov tlače, vrátane atramentovej tlače pre domáce tlačiarne. Aby ste svojim listom vniesli viac iskru a originality, naša ponuka farebných papierov vytvorí vašej pošte príjemný efekt prekvapenia. Od najklasickejších farieb až po originálnejšie farby, ako je fluorescenčná Fluocopier, na týchto farebných listoch bude zvýraznená všetka vaša práca. Per ekologicky založených spotrebiteľov je náš rad recyklovaných papierov ideálny a vytvára ekologicky zodpovedný firemný imidž. Percento recyklovaného materiálu sa môže líšiť, najviac ho obsahuje papier Xerox, pretože je vyrobený zo 100% recyklovaných produktov (vrátane kancelárskeho odpadu). Papier Xerox má veľmi dobré environmentálne hodnotenie až po výrobu s nízkymi emisiami. Ak chcete urobiť niečo pre planétu bez kompromisov vo výsledku, rad Xerox symphony bude dokonalý. Papier Symphony je dostupný v rôznych jasných farbách papiera pre vašu najoriginálnejšiu komunikáciu. Prezrite si tiež naše originálne obálky na prispôsobenie vašej pošty, ako sú kovové, saténové, priehľadné, farebné obálky alebo naše polyetylénové vrecká.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 42

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 42

Page
na stránku