Baliace papiere

Baliace papiere

Vianoce, narodeniny, meniny, svadba či promócie. Už máte vymyslené, čím obdarujete vašich najbližších? Predĺžte moment prekvapenia a zlepšite estetiku darčekov s rôznorodými baliacimi papiermi.

Farebný baliaci papier na darčeky

Elegantný hnedý, veselý s Disney postavičkami či vianočný lesklý baliaci papier. V našom sortimente nájdete širokú ponuku baliacich papierov v rolkách rôznych farieb, vzorov, dĺžok aj hrúbok. Stačí si len vybrať ten pravý, ktorý dokonale očarí obdarovaného.

Darčekový baliaci papier v rolke – univerzálny hnedý, vianočný aj detský

Čoraz obľúbenejší hnedý baliaci papier poskytuje prirodzený a rustikálny vzhľad a možno ho ľahko a originálne kombinovať so stuhami, ozdobnými lepiacimi páskami a ďalšími dekoráciami. Farebné a vianočné baliace papiere zas dokážu dodať darčekom živý a radostný nádych, pre elegantný dojem je skvelé voliť pevnejšie papiere s lesklým povrchom. Pre detské darčeky sa oplatí vybrať očarujúci baliaci papier ozdobený obľúbenými motívmi vašich najmenších.

Hnedý baliaci papier na zásielky

Súčasťou našej ponuky sú okrem farebných darčekových baliacich papierov aj papiere vhodné na balenie zásielok a pošty. Zákazníckym favoritom je najmä hnedý baliaci papier Herlitz, dostupný vo viacerých prevedeniach. Vyniká svojimi antistatickými vlastnosťami aj materiálom, ktorý je dokonale pevný a kompletne recyklovateľný.

Zabaľte darčeky do farebného papiera, tašky alebo obálky

Neviete sa rozhodnúť pre žiadny baliaci papier, chcete byť originálny alebo sa snažíte voliť čo najekologickejšie riešenia? Vyskúšajte alternatívy k baliacemu papieru. Možnosťou sú napríklad darčekové tašky, dostupné aj s vianočnými motívmi v rôznych veľkostiach. Papierové tašky sú praktické a dajú sa použiť aj opakovane. Pri menších alebo finančných daroch môžete zvoliť aj darčekové obálky.

 

Myslite na to, že baliaci papier prispieva k celkovému dojmu z darčeka či zásielky – papier je predsa to prvé, čo obdarovaný alebo zákazník zbadá. Nepodceňte preto jeho výber; v našej ponuke určite nájdete papier presne podľa vašich predstáv.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 126

na stránku
  1. Obálka dekor C4/21
    Rating:
    0%
    0,34 € 0,28 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 126

na stránku