Papierové tašky a krabičky

Papierové tašky a krabičky

Či už hľadáte najlacnejšie papierové tašky pre rýchle zabalenie vašich produktov alebo luxusne vyzerajúce darčekové papierové krabičky, u nás ste správne. Náš e-shop vám prináša širokú ponuku papierových tašiek, škatuliek aj baliacich papierov. 

Multifunkčné papierové tašky pre rôzne príležitosti

Univerzálne papierové tašky vynikajú nielen estetickým vzhľadom, ale aj praktickosťou. V našom sortimente nájdete papierovú tašku pre každú príležitosť – na praktické balenie a prenos pripravených pokrmov z vašej gastro prevádzky, ale napríklad aj na zabalenie vianočných maličkostí pre členov rodiny či obchodných partnerov. 

Vyberte si z rôznych farieb a motívov papierových tašiek

Papierové tašky sú k dispozícii v nenápadných bielych aj hnedých variantoch, nechýbajú však ani výraznejšie darčekové tašky s rôznorodými vzormi. Väčšina modelov je doplnená praktickými stáčanými alebo textilnými uškami, ktoré zabezpečujú pohodlné prenášanie. 

Neprehliadnite ani darčekové papierové krabičky

Súčasťou naše ponuky je aj kolekcia papierových krabičiek. Multifunkčné škatuľky sú dostupné vo viacerých rozmeroch a motívoch, od tých najjednoduchších až po očarujúce krabičky rôznych tvarov s originálnym otváraním, vďaka ktorým bude váš darček pôsobiť ako malé umenie. Skvelou voľbou môžu byť aj súpravy darčekových škatúľ, ktoré sa postarajú o jednotný a vkusný vzhľad.

Sviatočný baliaci papier aj darčekové stuhy

Ak sa rozhodnete posunúť balenie darčekov na vyššiu úroveň, zísť sa vám môžu aj baliace papiere, stužky, mašle a štítky na venovanie. Všetky tieto pomôcky nájdete v našej ponuke, kde si ich môžete objednať aj vo výhodných, esteticky zladených súpravách.

 

Pátrate po ekonomicky výhodnom balení vášho tovaru, alebo hľadáte skôr unikátny spôsob zabalenia narodeninového darčeka? Na papierové tašky a krabičky z nášho sortimentu sa môžete spoľahnúť – splnia vaše očakávania a dodajú baleniu požadovanú eleganciu.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 68

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 68

Page
na stránku