Obalové materiály

Obalové materiály

Balíte každý deň do aktovky vašim najmenším jednu či dve školské desiaty? Posielate týždenne stovky produktov? Alebo servírujete vo vašej prevádzke pizzu, sushi či dezerty do rôznych škatúľ? S obalovými materiálmi pracuje množstvo z nás dennodenne, je preto skvelé vyberať si také, ktoré vedia ponúknuť ideálnu kombináciu kvality a ceny.

Obalový materiál? Vyberte si plast, hliník či papier

Pri obalových materiáloch sa v závislosti od typu a modelu môžete stretnúť s viacerými materiálmi, medzi najčastejšie patrí plast, hliník a papier. Plastové obalové materiály patria medzi najodolnejšie, vynikajú svojou ľahkosťou a vodeodolnosťou a sú ako stvorené najmä na potraviny či kozmetiku. Ekologickejšou voľbou sú biologicky rozložiteľné papierové boxy, tašky či vrecká. Zísť sa môžu aj ľahké hliníkové obaly, ktoré neprepúšťajú svetlo ani vzduch a vynikajú dlhou životnosťou.

Rozličné obalové materiály – boxy, misky, vrecká aj fólie

Súčasťou sortimentu obalovboxy a krabice pre všetky príležitosti; s uchovávaním teplých aj chladných jedál vám pomôžu termo tašky a boxy, do rôznych prevádzok sa môžu zísť aj škatule na pizzu, dezerty či torty. Na servírovanie rozličných pokrmov sa vám budú určite hodiť misky a vaničky, od hranatých modelov cez mištičky s integrovaným viečkom až po špeciálne nádoby na sushi, šalát či dresing. V gastro prevádzkach, ale aj v domácnosti sa využijú aj pomôcky na pečenie ako papierové košíčky či papier na pečenie.

Neprehliadnite priemyselné obaly a odvinovače

V ponuke obalových materiálov nechýbajú ani tašky, sáčky a vrecia rozličných materiálov a veľkostí, z ktorých si určite vyberiete. Pri balení produktov oceníte aj hliníkové a potravinové fólie s praktickými odvinovačmi, ktoré uľahčujú manipuláciu s obalom. V našom sortimente nechýbajú ani priemyselné obaly vrátane chráničov odevov a fólií na palety, ktoré pomôžu s logistikou aj bezpečnosťou na pracovisku. 

Vyskúšajte ekologické obalové materiály

Rozhodnúť sa pre ekologické obalové materiály sa oplatí hneď z niekoľkých dôvodov. Keď si vyberiete bio boxy z cukrovej trstiny či papierové misky, prispejete k znižovaniu množstva nerecyklovateľného odpadu a ochrane životného prostredia. Tieto produkty vám tiež môžu pomôcť prilákať ekologicky zameraných zákazníkov a posilniť pozitívny obraz vašej firmy.

 

Objednajte si obalové materiály, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. Viaceré produkty sú dostupné aj vo väčších, ekonomicky výhodných baleniach, ktoré vám zabezpečia, že ich budete mať za najlepšiu cenu a po dlhú dobu vždy poruke.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 445

na stránku
 1. Krabica na pizzu z vlnitej lepenky 32,5 x 32,5 x 3 cm [100 ks]
  Rating:
  0%
  Special Price 26,40 € 22,00 € Regular Price 38,71 €
 2. Krabica na pizzu z vlnitej lepenky 34,5 x 34,5 x 3 cm [100 ks]
  Rating:
  0%
  Special Price 37,91 € 31,59 € Regular Price 48,22 €
 3. Krabica na pizzu z vlnitej lepenky 60 x 40 x 5 cm [50 ks]
  Rating:
  0%
  Special Price 41,70 € 34,75 € Regular Price 58,27 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 445

na stránku