Priemyselné obaly

Priemyselné obaly

Chýbajú vám v pracovni v kancelárske gumičky? Potrebujete nové prieťažné fólie na palety? Alebo zháňate lacné fóliové chrániče odevov? V našej kategórii priemyselných obalov si určite vyberiete.

Priemyselné obaly do práce i domov

Priemyselné obaly, ako sú rozličné zakrývacie fólie, jednorazové rukávniky, pláštenky či gumičky sú neoddeliteľnou súčasťou každého dobre zorganizovaného pracovného prostredia. Kvalitné obalové materiály vám poskytnú všestranné využitie a prinesú domov aj na pracovisko praktické spôsoby pre uchovávanie aj prepravu rôznych predmetov.

Kancelárske gumičky rôznych farieb a veľkostí

Zabezpečenie vrecúška z cestovinami, balíčka kariet či tonerov do tlačiarne. Jedným z najčastejšie používaných produktov v tejto kategórii sú kancelárske gumičky, ktoré predstavujú skvelého pomocníka pri zoskupovaní rôznych predmetov. Gumičky sú dostupné vo viacerých veľkostiach, farbách a baleniach, aby vyhovovali individuálnym potrebám každého zákazníka.

Zakrývacie, prieťažné aj stretchové fólie

Súčasťou nášho širokého sortimentu sú aj rôzne typy priemyselných fólií. Na balenie a ochranu tovaru sú ideálne stretch fólie, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa elasticky prispôsobovali predmetom a poskytovali im pevný obal. Vyrábajú sa z polyetylénových materiálov, ktoré odolajú aj väčšiemu zaťaženiu a ochránia predmety pred nečistotami a poškodením.

Poskytnutie stability aj ochrana pred znečistením

Pre prepravu a skladovanie paletového tovaru by ste mali zvážiť použitie prieťažných fólií na palety. Ich vysoká odolnosť a protišmykové vlastnosti vám zaručia bezpečnú manipuláciu a minimalizujú riziko poškodenia tovaru. Na zakrytie a ochranu predmetov pred špinou a poškodením sa budú hodiť aj zakrývacie fólie, ktoré oceníte aj v domácnosti pri sťahovaní či maľovaní.

Fóliová ochrana odevov

Medzi praktické obalové materiály patria aj chrániče odevov, ktoré udržia vaše oblečenie čisté a nepoškodené v akomkoľvek pracovnom prostredí. Vyrábajú sa z tenkej odolnej fólie a charakterizuje ich okrem jednoduchého použitia aj cenová dostupnosť. U nás si môžete vybrať ochranné pláštenky s kapucňou, rukávniky aj univerzálne chrániče.

 

Kvalitné priemyselné kancelárske obaly vám pomôžu doma aj v práci udržať poriadok, zabezpečiť dokonalú organizáciu a ochrániť dôležité predmety. Rozhodujte sa pre praktické riešenia a vyberte si z našej širokej ponuky fólii, ochranných odevov a gumičiek ešte dnes.