Fingerfood

Fingerfood

Kvalita, praktickosť, elegancia. Tieto vlasntnosti dokonale vystihujú značku jednorazového riadu Fingerfood. Objednajte si z našej ponuky misky, taniere či poháre vyrobené z plastu alebo ekologických materiálov od Fingerfood a užite si dokonalý firemný večierok či rodinnú oslavu.

Značka Fingerfood – misky, tanieriky aj poháre na jedno použitie

Prezentácia a servírovanie jedál je dôležitou súčasťou každého firemného aj rodinného podujatia. Či už plánujete oslavu päťdesiatky a zabezpečujete catering, alebo vlastníte stánok s rýchlym občerstvením, jednorazový riad od značky Fingerfood vás nesklame. S obľúbenou kolekciou tanierov, pohárov a misiek budú pokrmy vyzerať elegantne a profesionálne. Vybrať si môžete z rôznych tvarov, veľkostí a dizajnov.

Jednorazový riad Fingerfood z plastu aj dreva

Jednorazové riady značky Fingerfood sú dostupné vo viacerých materiáloch, aby vyhovali rozmanitým preferenciám zákazníkov. Medzi najpoužívanejšie patrí plast, ktorý je vďaka svojej ľahkosti a pružnosti ako stvorený na výrobu jednorazových obalov. Väčšina pohárov a misiek sa vyrába zo špeciálneho spevneného plastu, ktorý kombinuje príjemný vizuálny vzhľad skla s praktickou ľahkosťou jednorazových plastových riadov.

Misky vo forme drevených lodičiek

Pri riadoch Fingerfood sa môžete stretnúť aj s drevom, a to najčastejšie pri drevených miskách. Drevené lodičky vynikajú svojim prírodným rustikálnym vzhľadom a ľahkosťou pri manipulácii. Veľkým plusom je aj ich udržateľnosť, keďže po použití môžu byť kompostované a prispievajú tak k ochrane životného prostredia.

Fingerfood – favorit v kategórii jednorazového riadu

Fingerfood patrí medzi popredné značky v oblasti jednorazových riadov a obalov. Je známa svojimi inovatívnymi dizajnmi a praktickosťou, vďaka čomu je prvou voľbou mnohých cateringových spoločností, hotelov, reštaurácii, ale aj firiem a domácností. Fingerfood riady sú vyrobené z trvanlivých materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a spoľahlivosť pri manipulácii s jedlom.

 

Elegantný dizajn, trvanlivý materiál aj dôraz na udržateľnosť. Fingerfood patrí medzi renomované značky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Rozhodnete sa pre misky, hranaté poháriky alebo drevené lodičky?

Filter
Nastaviť zostupný smer

22 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

22 Items

na stránku