Toaletný papier do zásobníkov a zásobníky

Toaletný papier do zásobníkov a zásobníky

Najmä v kanceláriách a väčších prevádzkach sa oplatí používať špeciálne zásobníky na toaletný papier. Sú nielen hygienické, ale aj praktické a estetické, toaletný papier do zásobníkov býva navyše častokrát balený v ekologických a ekonomicky výhodných baleniach.

Špeciálny toaletný papier určený do zásobníkov

Toaletný papier do zásobníkov môžeme označiť za špeciálny druh toaletného papiera, navrhnutý na používanie v kombinácii so zásobníkom. Hlavný rozdiel je najmä v spôsobe balenia; kým bežné kotúčiky toaletného papiera fungujú na princípe navinutia papiera na kartónový valec, toaletný papier do zásobníkov je balený v špecifických väčších kotúčoch, ktoré sa vkladajú do zásobníka.

Praktické zásobníky na toaletný papier

Súčasťou našej ponuky je viacero druhov zásobníkov toaletného papiera. Medzi najpraktickejšie patria zásobníky na stenu, ktoré pomáhajú so šetrením priestoru a vynikajú svojim minimalistickým vzhľadom. Možnosťou je aj samostatne stojaci zásobník na toaletný papier, ktorý možno umiestniť kamkoľvek a hodí sa aj do menších priestorov. V sortimente nechýba ani zásobník na WC papier s úložným priestorom, kam môžete odložiť rozličné hygienické potreby aj ďalšie náplne do zásobníka.

Ako vybrať zásobník na WC papier do kúpeľne doma či v kancelárii?

Hneď na začiatku odporúčame zvážiť dostupný priestor v kúpeľni, vďaka čomu sa ľahko rozhodnete, či bude lepší samostatne stojaci model alebo zásobník na stenu. Do úvahy treba brať aj kapacitu zásobníka (najmä do frekventovaných kúpeľní sú ideálne produkty s väčšou kapacitou), dizajn a kompatibilitu s rôznymi značkami toaletného papiera.

Ekologický toaletný papier do zásobníkov a zásobníky

Zásobníky na toaletný papier sú skvelou voľbou aj preto, že sú priateľské k životnému prostrediu. Toaletný papier do zásobníkov je často balený do recyklovateľných obalov, čím prispieva k znižovaniu množstva odpadu a podpore udržateľnosti. Toaletné zásobníky tiež umožňujú jednoduché a presné dávkovanie, čo znižuje množstvo spotrebovaného papiera. Tento fakt tak šetrí nielen planétu, ale aj vašu peňaženku.

 

Ochrana toaletného papiera pred vlhkosťou, prachom či kontamináciou – aj s týmto vedia pomôcť zásobníky na toaletný papier. Zvážte ich kúpu domov či do kancelárie čo najskôr, s našim rýchlym doručením sa z nich môžete tešiť už o niekoľko dní.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 55

Page
na stránku
 1. Toaletný papier 1-vrstv. TORK Jumbo 26 cm, návin 480 m, sivý T1 (6 ks)
  Rating:
  0%
  Special Price 34,80 € 29,00 € Regular Price 46,00 €
 2. Toaletný papier 2-vrstv. TORK Jumbo 26 cm, návin 360 m, biely T1 (6 ks)
  Rating:
  0%
  Special Price 42,00 € 35,00 € Regular Price 58,49 €
 3. Toaletný papier 2-vrstv. TORK Mid-size biely, návin 100m T6 (27 ks)
  Rating:
  0%
  Special Price 79,80 € 66,50 € Regular Price 100,19 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 55

Page
na stránku