Toaletný papier v kotúčikoch

Toaletný papier v kotúčikoch

Toaletný papier je neoddeliteľnou súčasťou každej toalety v domácnosti aj na pracovisku. U nás ho nájdete v rozličných variantoch a baleniach za skvelú cenu. Máte medzi výrobcami svojho favorita? Produkty môžete v našom e-shope filtrovať aj podľa značky.

Toaletný papier v kotúčikoch rozličných typov

Náš e-shop sa môže pochváliť širokým sortimentom toaletného papiera rôznych typov v rozličných baleniach, vďaka čomu môžeme vyhovieť aj najšpecifickejším požiadavkam a potrebám našich zákazníkov. Medzi produktmi v našej ponuke nájdete toaletný papier v kotúčikoch s rôznymi vrstvami, od jednoduchých a ekonomických variantov až po luxusnejšie, mäkké a jemné toaletné papiere.

Dvojvrstvový aj trojvrstvový toaletný papier

Toaletný papier je dostupný s rôznym počtom vrstiev, ktoré ovplyvňujú jeho mäkkosť a absorpčné vlastnosti. Medzi najbežnejšie typy patria najmä jednovrstvový, dvojvrstvový a trojvrstvový toaletný papier.

Recyklovaný aj parfumovaný kotúčikový toaletný papier

V našej ponuke nechýbajú ani obľúbené renomované značky hygienických výrobkov, ako sú Harmony, Harmasan, Kartin či Tork. Títo výrobcovia sú zárukou dokonalej kvality aj toaletný papier od nich vám okrem dostupnej ceny ponúkne aj maximálny komfort a čistotu pri každom použití. Vybrať si môžete aj rôznofarebné varianty, možnosťou je aj parfumovaný toaletný papier a papier vyrobený z recyklovaných materiálov.

Veľké balenia toaletného papiera pre firmy aj domácnosti

Kúpiť veľké balenie toaletného papiera sa oplatí – nielenže nebudete musieť zájsť do obchodu po ďalší kotúčik každý týždeň, ušetríte aj na cene za kus. V našej ponuke nechýbajú osem, desať či dvadsaťkusové balenia toaletného papiera. Pri výbere si okrem ceny a už spomínaných vrstiev odporúčame všímať aj mäkkosť a návin papiera. Pred objednaním tiež popremýšľajte, či sa vám doma či v práci nebudú hodiť aj ďalšie hygienické potreby z našej ponuky ako dezinfekčné spreje, čistiace prostriedky, tekuté mydlá či doplnky do WC.

 

Nakupujte toaletný papier v kotúčikoch u nás a získajte produkty, ktoré dokonale spĺňajú vaše požiadavky a na ktoré sa môžete spoľahnúť. Okrem kvality produktov sa môžete tešiť aj na rýchle doručenie.

Filter
Nastaviť zostupný smer

15 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

15 Items

na stránku