Peračníky

Školské peračníky

Peračníky do školy patria medzi praktické doplnky, ktoré pomáhajú udržať poriadok v písacích potrebách a rýchlo nájsť tie, ktoré žiak najviac potrebuje. Okrem praktickosti ide aj o dizajnové kúsky vyjadrujúce osobnosť a záľuby študenta. Vyberte sebe alebo vašim deťom školský peračník, ktorý bude predstavovať ideálny kompromis štýlu, funkčnosti, kvality a ceny.

Rôznorodé peračníky do školy pre mladších aj starších

Čo všetko patrí medzi nevyhnutné školské potreby? Asi sa zhodneme na tom, že okrem tašiek a písacích pomôcok sa žiaden školák nezaobíde ani bez praktického peračníka. Školské peračníky sú dostupné v stovkách dizajnov a farieb, môžete si vybrať model s rozprávkovou postavičkou či vzorovanu látkou. Starší študenti obľubujú aj praktické minimalistické jednofarebné puzdrá alebo zipsovacie peračníky značky Etue.

Originálny školský peračník – dvojposchodový aj trojposchodový

Peračníky dostupné na trhu sa od seba líšia okrem dizajnu aj typom puzdra. Pre mladších žiakov sú dostupné viacposchodové peračníky s bohatými úložnými možnosťami. Jednoposchodové peračníky majú jedno veľké oddelenie, ktoré ponúka dostatok miesta pre perá a ceruzky. Dvojposchodový či trojposchodový peračník má takýchto oddelení viac, čo umožňuje prakticky oddeliť perá od ceruziek, fixiek či zvýrazňovačov.

Nápadité kvalitné peračníky pre prvákov – chlapcov aj dievčatá

Hľadáte peračník pre prváčika? Vo všeobecnosti sa odporúča zvoliť kompaktný model s jednoduchým zapínaním a hravým motívom. Základom je, aby mal žiak bezproblémový a rýchly prístup k všetkým pomôckam. Nezabúdajte na to, že je mimoriadne dôležité, aby sa malému študentovi páčil aj dizajn; v našej ponuke nájdete dievčenské, chlapčenské aj univerzálne peračníky, z ktorých si niektorý určite zamiluje aj váš prváčik.

Čo si všímať pri výbere školského peračníka?

Keď vyberáte školský peračník, nezabudnite zvážiť predovšetkým jeho veľkosť, materiál a dizajn. Kým väčší model môže byť vhodný pre mladších žiakov, ktorí majú veľa školských potrieb, menší peračník je skvelý na cestovanie aj kompaktné uskladnenie. Materiál peračníka by mal byť odolný a ľahko udržiavateľný, aby vydržal bez problémov aj viac ako jeden školský rok.

 

Dvojposchodový peračník s rozprávkovou postavičkou pre prváka, dievčenský peračník pre žiačku druhého stupňa či študentský peračník ideálny pre stredoškoláka. Máte konkrétnu predstavu? Objavte v našej ponuke rôznorodé školské peračníky, stavíme sa, že si vyberiete.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 113

Page
na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 113

Page
na stránku