Školské tašky

Školské tašky

Dostatočne veľká, nie príliš ťažká, so zaujímavým dizajnom aj ergonomickým tvarovaním pre príjemné nosenie – toto sú základné vlastnosti, ktoré by mala mať tá pravá školská taška. Aj v prípade tohto doplnku sa oplatí investovať do kvality, ktorá zabezpečí komfort, bezpečie aj originálny štýl vašich starších aj mladších žiakov. S našimi aktovkami a batohmi určite nestúpite vedľa.

Školské tašky pre prváčikov, ale aj pre druhý stupeň

Dosky a boxy plné zošitov, peračník, fľaša s vodou, desiatový box a pár ďalších drobností – toto všetko by sa malo bez problémov zmestiť do správnej školskej tašky. Jej obsah sa samozrejme líši od veku aj preferencii konkrétneho žiaka, je preto dôležité vyberať tašku aj podľa týchto aspektov. Hľadáte aktovku či batoh pre prváka, novú tašku pre žiaka na druhom stupni, alebo vás zaujímajú skôr školské batohy pre tínedžerov? Neváhajte preskúmať náš sortiment.

Kvalitné školské tašky pre dievčatá aj chlapcov

Aktovky, batohy a tašky do školy môžete v našej ponuke filtrovať podľa ceny, značky aj názvu produktu. Ak máte doma mladšieho žiačika, oplatí sa preskúmať aj kategóriu školských setov, kde si môžete kúpiť školskú aktovku, peračník, ochranné dosky a puzdro na ceruzky vo výhodnom balíku. Či už bude nová školská taška určená pre chlapca alebo dievča, z rôznorodej palety látok a farieb si v našom e-shope určite vyberiete.

Školské tašky rôznych značiek – vyskúšajte Herlitz či Donau

Výber školskej tašky je pre dieťa často zábavným dobrodružstvom, modely aktoviek pre najmenších preto vynikajú svojou farebnosťou a hravosťou. Okrem dizajnu môže pri výbere zavážiť aj značka, najmä ak máte medzi výrobcami kancelárskych a papierenských potrieb svojho favorita. Za vyskúšanie rozhodne stojí Donau či Herlitz, ktoré vyrábajú školské tašky vysokej kvality s dôrazom na ergonómiu a pohodlie pri nosení.

Funkčná aj štýlová školská taška – ako vybrať tú správnu?

Pri výbere aktovky by ste okrem jej vzhľadu mali zohľadniť aj funkcionalitu a pohodlie pri nosení. Školská taška by mala disponovať viacerými vreckami a oddeleniami na ukladanie učebníc, papierov, farbičiek, pier a ďalších školských potrieb. Pre správne rozhodnutie je kľúčová aj váha tašky, prispôsobiteľnosť ramenných popruhov a dostatok výstuh pre ochranu chrbta.

 

Či už ide o prváčika, stredoškoláka alebo dokonca vysokoškoláka, správna školská taška je neoddeliteľnou súčasťou základného vybavenia. Každý model a značka má svoje jedinečné vlastnosti, výber tej správnej by ste preto nemali podceniť.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 131

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 131

na stránku