Zvýrazňovače

Zvýrazňovače

Zvýrazňujete si radi pri učení kľúčové pojmy? Alebo v práci často triedite informácie s pomocou rôznych farebných popisovačov? V ponuke nášho e-shopu nájdete stovky kvalitných zvýrazňovačov, ktoré sa vám určite budú hodiť.

Výrazné aj pastelové zvýrazňovače rôznych farieb

Farebné zvýrazňovače patria medzi obľúbené kancelárske potreby na písanie v domácnostiach, školách aj vo firmách. Okrem tradičných svetlých a výrazných modelov sú čoraz populárnejšie aj pastelové zvýrazňovače, ktoré zaujmú svojimi jemnými a decentnými farbami. Objavte široký sortiment nášho e-shopu a vyberte zvýrazňovače, ktoré budú najviac vyhovovať vašim potrebám.

Centropen, Heykka či Stabilo – pastelové zvýrazňovače, čo vás nesklamú

Máte medzi výrobcami zvýrazňovačov svojho favorita, ktorého produkty máte najradšej? V našej ponuke nechýbajú obľúbené fixky značiek Stabilo, Centropen či Heykka. Stabilo vyrába zvýrazňovače v pastelových aj výrazných farbách, ktoré sú charakteristické svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Medzi renomovaných výrobcov však aj Centropen a Heykka, pri ktorých sa môžete tešiť na cenovú dostupnosť a širokú škálu farebných odtieňov.

Nielen Stabilo zvýrazňovače sú dostupné aj ako výhodná sada

Zvýrazňovače sú v našom e-shope okrem kusového predaja dostupné aj vo výhodných sadách. Tieto praktické balenia sú efektívne a pohodlné, keďže vám pomôžu udržať všetky fixky dlhodobo pokope, veľkým plusom je aj ich cenová výhodnosť. Súčasťou sád sú fixky rôznych farebných odtieňov,, ktoré vám pomôžu s jasným štrukturovaním a prehľadnosťou dokumentov.

Vyberte si tie správne zvýrazňovače pre vás

Čo všetko si všímajte pri výbere zvýrazňovačov vy? Okrem farby fixky a výrobcu vám odporúčame zamyslieť sa, na čo sa chystáte zvýrazňovač používať. Niektoré zvýrazňovače majú širšie hroty, vhodné na zafarbenia celých riadkov textu a hrubšie podčiarknutia, zatiaľ čo iné ponúkajú jemnejšie hroty, ktoré sa hodia na detailné zvýrazňovanie. Podobne ako pri guľôčkových perách, popisovačoch či lineroch, aj pri zvýrazňovačoch sa oplatí investovať do kvalitných produktov, ktoré vás nenechajú v štichu.

 

Dodajte vašim pracovným dokumentom alebo školským skriptám elegantný harmonický vzhľad a dokonalú prehľadnosť. Pomôcť vám môžu farebné zvýrazňovače z našej ponuky. Rozhodnete sa pre hrubé pastelové alebo tenšie výrazné modely?

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 217

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 217

na stránku