Papier na vizitky

Papier na vizitky

Urobiť dobrý prvý dojem je mimoriadne dôležité, a pomôcť s ním môžu práve kvalitné vizitky. Okrem dizajnu je kľúčový aj výber toho správneho papiera. Pre ktorý z našej ponuky sa rozhodnete?

Odolný papier na vizitky rôznych rozmerov

Vizitkový papier vyniká na rozdiel od univerzálnych kancelárskych a iných špeciálnych papierov svojou schopnosťou pôsobiť profesionálne a premyslene. Od ostatných druhov papiera sa líši svojim originálnym povrchom, odolnosťou, spôsobilosťou na tlač aj rôznorodými možnosťami personalizácie.

Aký papier si vybrať na vizitky?

V našom sortimente nájdete rôzne druhy vizitkového papiera v rozličných rozmeroch a baleniach. Pred výberom je ideálne popremýšľať, či sa vám bude hodiť viac matný, lesklý alebo texturovaný povrch. Zvážiť je potrebné aj gramáž papiera; vo všeobecnosti platí, že čím vyššia gramáž, tým robustnejší dojem a vyššia odolnosť vizitiek.

Inovatívny vizitkový papier so suchým lepidlom

Už ste počuli o vizitkovom papieri so suchým lepidlom? Táto revolučná technológia vám umožní vyrobiť si kvalitné vizitky aj bez pomoci profesionálov. Vizitky s rovnými okrajmi sú v balení narezané a spojené s podkladom na formáte A4, vďaka čomu sú vhodné aj na domácu tlač s použitím atramentových či laserových tlačiarní. Po vytlačení sa vizitky jednoducho oddelia od podkladu bez zanechania akýchkoľvek stôp na zadnej strane.

Originálne vizitky presne podľa vašich predstáv

Máte už pripravený grafický návrh vizitiek alebo ešte len premýšľate, aké budú najlepšie? Rozhodnite sa pre papier, ktorý trefne podčiarkne váš štýl. Kým klasický matný papier vyniká svojim tradičným vzhľadom, lesklé hárky očaria leskom a výraznými farbami. Vyskúšať môžete aj špeciálne typy papiera vrátane texturovaných, kraftových či ozdobných kúskov.

 

Vizitka nie je len jednoduchým kúskom papiera – častokrát predstavuje prvý fyzický kontakt klienta alebo zákazníka s vašou firmou či prevádzkou. Správne zvolený vizitkový papier dodá vizitkám profesionálny imidž a odlíši vás od konkurencie.