Tabelačný papier

Tabelačný papier

Tabelačný papier je špeciálne navrhnutý na tlač formulárov či tabuliek, pri ktorých je potrebné mať možnosť ľahko oddeliť jednotlivé strany dokumentu. Pracujete s ním pravidelne aj vy? Neváhajte si objednať na prevádzku či do kancelárie niektoré z našich výhodných balení.

Kvalitný tabelačný papier s hladkou textúrou

Tabelačný papier sa vyznačuje hneď niekoľkými vlastnosťami, ktoré ho robia výnimočným vo svete papierenských produktov. Jeho hladká textúra a častá vyššia gramáž poskytujú optimálnu písaciu plochu, vďaka čomu ide o ideálne médium na použitie v rôznych oblastiach. Tento typ papiera vyniká už spomínaným vyšším množstvom stránok, ktoré sa od seba dajú ľahko oddeliť.

Ideálny na dokumenty, ktoré je potrebné mať vo viacerých kópiách

Formuláre, faktúry či objednávkové hárky. Tabelačný papier sa najčastejšie využíva v kancelárskom prostredí v oblasti administratívy, kde sa pravidelne vytvárajú viacstranové dokumenty, ktoré nestačí mať v elektronickej podobe, pretože sa následne archivujú alebo distribuujú.

Perforovaný papier do ihličkových tlačiarní 

Už ste preskúmali našu ponuku? Tabelačný papier tu nájdete označený aj ako špeciálny papier do ihličkových tlačiarní s oddeliteľnou perforáciou po bokoch. Toto pomenovanie odkazuje na ďalšie vlastnosti tabelačného papiera; hárky sú optimalizované najmä pre špeciálnu ihličkovú tlač. Množstvo produktov má okrem toho aj špeciálne upravené okraje, na ktorých sú umiestnené čiary alebo otvory uľahčujúce oddelenie hárkov papiera.

Všímajte si počet zložiek tabelačného papiera

Pri nákupe tabelačného papiera je kľúčové okrem rozmerov zohľadniť aj počet zložiek v balení. Tento údaj nájdete v popise pri každom produkte a značí počet perforovaných častí, ktoré sú oddeliteľné od seba, pri niektorých produktoch bývajú označované aj ako listy, stránky alebo sekcie. Perforácie umožňujú jednoduché oddelenie hárkov bez potreby použitia rezačov či nožníc.

 

Kvalitný tabelačný papier patrí medzi nenahraditeľné nástroje pri práci s rôznymi dokumentmi, faktúrami, formulármi či tabuľkami, ktoré vyžadujú systematické a usporiadané spracovanie. V našej ponuke je tento typ papiera dostupný v rôznych rozmeroch a baleniach, stačí si len vybrať ten najvhodnejší pre vás.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.