Čistiace prostriedky na nábytok

Čistiace prostriedky na nábytok

Udržiavať čisté všetky laminátové, drevené, čalúnené aj kožené povrchy v domácnosti či v práci nemusí byť vôbec jednoduché. S kvalitnými čistiacimi prostriedkami z našej ponuky to však zvládnete ľavou zadnou.

Špecializované aj univerzálne čistiace prostriedky na nábytok

Chystáte sa čistiť konkrétne typy povrchov, alebo uprednostníte niečo univerzálne? Súčasťou nášho sortimentu sú okrem špecializovaných aj produkty na viaceré typy povrchov. Mnohé z nich sú dezinfekčné a antibakteriálne, zanechávajú príjemnú vôňu a pomôžu s odstránením nečistôt z rôznych povrchov v kúpeľni, kuchyni či obývačke.

Vyberte si čistiaci prostriedok na drevený, kožený či sklenený nábytok

Rôzne materiály a povrchy si vyžadujú rozličný prístup, je preto skvelé zvoliť čistiace prostriedky špeciálne na ne. Pre lakovaný či olejovaný drevený nábytok je napríklad ideálne vybrať špeciálne prostriedky, ktoré ochránia povrch a zároveň odstránia nečistoty. Výnimočnú starostlivosť si vyžaduje aj koža, ktorú môžete vyčistiť mäkkými utierkami či sprejom s hydratujúcimi účinkami. Čistenie textilného nábytku zas vyžaduje prostriedky na báze vody, na sklenené a kovové povrchy sú ideálne produkty, ktoré nezanechávajú šmuhy a škvrny.

Čistiace spreje, prachovky a vlhčené utierky

Súčasťou nášho sortimentu hygienických potrieb a čistiacich prostriedkov na nábytok sú okrem vlhčených utierok aj rôzne spreje a prachovky. Kým čistiace spreje sú ako stvorené na odstraňovanie nečistôt predovšetkým z dreva a skla, prachovky sa hodia na rýchle utretie prachu zo všetkých povrchov. Praktické vlhčené utierky vynikajú v tom, že v jednom produkte kombinujú čistiace činidlo aj vlhkosť, vďaka čomu umožňujú dôkladné odstránenie nečistôt a baktérií z rôznych povrchov.

Čo si všímať pri výbere čističov na nábytok?

Kľúčový je najmä povrch a typ prostriedku, existuje však niekoľko ďalších faktorov, ktoré vám môžu pomôcť vybrať ten správny prostriedok. Množstvo čistiacich produktov v našej ponuke neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie a vyrába sa ekologicky s minimálnym dopadom na životné prostredie, oplatí sa preto zvážiť ich kúpu. Ak je pre vás rozhodujúci rozpočet, neprehliadnite ani výhodné balenia čistiacich prostriedkov, ktoré vám pomôžu ušetriť.

 

Potrebujete vyčistiť kuchynský stôl, ergonomickú stoličku, čalúnený nábytok alebo laminátovú podlahu? Čistiace prostriedky na nábytok z našej ponuky sú v boji proti nečistotám spoľahlivými spojencami.

Filter
Nastaviť zostupný smer

11 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

11 Items

na stránku