Ekologické čističe a tekuté mydlá

Ekologické čističe a tekuté mydlá

Čoraz viac ľudí sa v dnešných dňoch obracia v rôznych oblastiach k ekologicky prijateľným alternatívam, výnimkou nie je ani čistenie. Súčasťou nášho sortimentu sú aj rôzne ekologické čistiace prostriedky a mydlá so špeciálnym zložením, ktoré pomáhajú chrániť našu planétu. 

Ekologické čistiace prostriedky so špeciálnym zložením

Základným rozdielom medzi ekologickými a bežnými prípravkami je ich zloženie. Ekologické čističe sa vyrábajú z prírodných a biologicky rozložiteľných zložiek, ktoré nie sú škodlivé pre prírodu. Už pri výrobe sa kladie špeciálny dôraz na minimalizáciu negatívneho vplyvu na životné prostredie, ekologické prípravky sú zvyčajne tiež balené v recyklovateľných či znovu použiteľných obaloch.

Príjemnejšie, voňavejšie, ako stvorené aj pre alergikov

Väčšina tradičných čistiacich prostriedkov obsahuje agresívne chemikálie a silné vône, ktoré môžu spôsobiť krátkodobé podráždenie dýchacích ciest. Tieto produkty sú celkovo nevhodné pre ľudí s dýchacími ťažkosťami a alergiami. Skvelou alternatívou sú v tomto prípade práve ekologické čističe a tekuté mydlá, ktoré sa vyznačujú svojou šetrnosťou k pokožke a často vedia ponúknuť jemnejšie a príjemnejšie vône.

Kvalitné eko čističe a mydlá v našej ponuke

Eko čistič na okná, aviváž, tekuté mydlo, prostriedok na umývanie toalety aj prášok do umývačky riadu. Súčasťou našej ponuky hygienických potrieb a drogérie sú aj rozmanité ekologické čistiace prostriedky, ktoré sa môžu pochváliť všetkými vyššie spomenutými vlastnosťami. Medzi zákaznícky najobľúbenejšie patria produkty zo série Feel Eco, ktoré sú vyrobené z biologicky odbúrateľných a netoxických surovín s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Viete, ako si vybrať ekologický čistiaci prostriedok?

Väčšina ekologických produktov je označená ako EKO alebo má výraznú zelenú farbu na obale, ideálne ja však vždy skontrolovať aj zloženie. Ekologické čistiace prostriedky by mali obsahovať prírodné a biologicky rozložiteľné zložky, ako sú napríklad rastlinné či éterické oleje. Viaceré produkty sú označené aj rôznymi certifikátmi a značkami, ktoré sú dôkazom, že produkt spĺňa určité environmentálne normy a kritériá. Okrem eko čistiacich prostriedkov stoja za vyskúšanie aj ekologické recyklovateľné papiere a obaly z našej ponuky.

 

Rozhodnite sa pre čistiaci prostriedok, ktorý udrží vašu domácnosť čistú a zdravú a zároveň prispeje k ochrane našej planéty. Stačí si len vybrať, aký typ potrebujete, a počkať na naše expresné doručenie.

Filter
Nastaviť zostupný smer

26 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

26 Items

na stránku