Kreatívny, ozdobny papier

Kreatívny ozdobný papier

Či už patríte medzi kreatívne duše a obľubujete origami, alebo si jednoducho iba chcete dať vyrobiť originálne vizitky či svadobné oznámenia, ozdobné papiere sú ako stvorené pre vás. Majú vizuálne atraktívny a profesionálny vzhľad, okrem toho pomôžu rozvíjať vašu kreativitu a vytvoriť výnimočný dizajn.

Vyberte si ozdobný papier presne podľa vášho štýlu

Či už ste nadšenými začínajúcimi tvorcami, alebo patríte medzi kreatívnych profesionálov, naše ozdobné papiere vám pomôžu rozvíjať umelecký talent a vytvoriť krásne dizajnové výrobky. Jediné, čo potrebujete, sú šikovné ruky, chuť tvoriť, niekoľko doplnkov na kreatívnu tvorbu a ozdobný papier presne podľa vášho výberu. V niektorých prípadoch môže pomôcť aj tlačiareň, nezabudnite však skontrolovať, či je kompatibilná s vybraným druhom papiera.

Kraftové aj trblietavé ozdobné kreatívne papiere

V ponuke nášho e-shopu nájdete viac ako 100 druhov papierov s rôznymi štruktúrami a potlačami, ktoré sú ako stvorené na tvorbu gratulačných prianí, vizitiek, pozvánok, scrapbookov a origami, albumov aj diplomov. Okrem tradičných ozdobných papierov z dielne Galéria Papieru neprehliadnite ani prírodný rustikálny kraftový papier, ktorý dodá vášmu projektu prirodzený prírodný šarm. Pre luxusný a výrazný vzhľad môžete siahnuť aj po trblietavých papieroch, ktoré dokážu okamžite pritiahnuť pozornosť.

Využite jedinečné efekty špeciálnych papierov

Okrem už spomínaných typov existuje aj široká škála špeciálnych papierov, ktoré ponúkajú jedinečné vlastnosti. Patria sem napríklad papiere s metalickým efektom, štrukturované papiere, farebné papiere s reliéfnym vzorom či priesvitné papiere. Tieto špeciálne modely prinesú do každého projektu extra dávku originality a rozšíria hranice vašej kreativity.

Kreatívne papiere s rôznou gramážou a kvalitou

Nielen pri výbere kancelárskych papierov, ale aj pri tých ozdobných platí, že by ste mali zohľadniť okrem dizajnu aj gramáž a kvalitu papiera. Vo všeobecnosti platí, že čím je gramáž vyššia, tým je papier pevnejší a celkovo kvalitnejší. Myslite na to, že s hladkými pevnými papiermi sa ručne pracuje najlepšie, pri hrubých kúskoch môže byť problém papier zohnúť či rozstrihnúť.

 

Nechajte sa inšpirovať rôznorodou kolekciou jedinečných kreatívnych papierov a obálok značky Galéria Papieru pre vaše tvorivé projekty. Preskúmajte našu ponuku ešte dnes, vďaka Consul.sk vám dodáme zvolené papiere rýchlo a bezproblémovo.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 373

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 373

na stránku