Farebný papier

Farebný papier

Na výtvarnú výchovu do školy, ale aj na tvorbu originálnych pozvánok na svadbu, diplomov či letákov. Farebné papiere sa dajú využiť na rôznorodé projekty, ktorým prinesú celkom nový kreatívny nádych. Vyberte si z našej širokej ponuky farebných papierov aj vy, stavíme sa, že neoľutujete.

Farebné papiere do školy, na tlač projektov aj originálne pozvánky

Ak si plánujete objednať farebný papier, zrejme už máte presnú predstavu a nápady, ako ho využiť. V prípade, že to tak nie je, môžete sa inšpirovať internetom alebo jednoducho nechať pracovať vašu kreativitu. Farebné papiere sú často základným materiálom, s ktorým pracujú nielen žiaci v školách, ale aj umelci a odborníci. Využiť ho môžete aj pri tlači rôznych dokumentov ako sú diplomy, brožúry, prezentácie, letáky či tvorbu pozvánok a obálok na svadbu, darčekových obalov alebo scrapbookov.

Neónové, pastelové aj dizajnové farebné papiere

V našom sortimente nechýbajú okrem tradičných balíčkov papierov s mixom farieb ani špeciálne farebné papiere rôznych štýlov. Pri výrazných projektoch sa napríklad oplatí vyskúšať neónový papier s ostrými a jasnými farbami, s vytvorením dokonalého kontrastu a zvýraznením detailov môže pomôcť intenzívny farebný papier. Pre náročnejšie dizajny je vhodný aj pastelový papier s jemnými odtieňmi či metalický papier s elegantným lesklým povrchom. Prehliadnuť by ste nemali ani kreatívne ozdobné a trblietavé modely.

Dizajnový farebný papier s rôznymi motívmi a vzormi

Papier s logom Európskej únie, pergamenové hárky či papiere s podkladovou potlačou pre certifikáty. Súčasťou našej ponuky farebných papierov sú aj rôznorodé dizajnové papiere s množstvom vzorov, textúr a potlačí. Medzi obľúbené produkty v tejto kategórii patrí aj štrukturovaný papier, ktorý dodáva projektom jedinečný vizuálny dojem s hmatovým prvkom. 

Rôznorodý farebný papier – A4 aj A3

Podobne ako iné druhy papierov, aj ten farebný je dostupný vo viacerých formátoch (medzi najčastejšie používané patria najmä A4 a A3). Kým tradičné farebné A4 vynikajú svojou všestrannosťou a často sa používajú na tlač dokumentov, väčšie papiere A3 sú ideálne pre projekty, ktoré vyžadujú viac priestoru. Pri výbere farebných papierov si okrem dizajnu odporúčame všímať aj gramáž papiera, ktorá ovplyvňuje pevnosť a manipuláciu s hárkami.

 

Každý typ farebného papiera ponúka jedinečné vlastnosti, čím umožňuje tvorcom vyjadriť svoju kreativitu a vytvárať výnimočné projekty. Či už plánujete tlač dokumentov alebo ručne robený umelecký projekt, správne zvolený farebný papier pridá vašej práci nový nádych.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 49

Page
na stránku
  1. Certifikačný papier APLI A4 zelený 115g 25 hárkov
    Rating:
    0%
    Special Price 16,20 € 13,50 € Regular Price 22,49 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 49

Page
na stránku