Počítačové stojany

Počítačové stojany

S technologickým pokrokom sa menia aj nároky na ergonómiu a pohodlie pri práci v kanceláriách. Čoraz obľúbenejšími doplnkami sú aj stojany pod monitory, tlačiarne a notebooky, držiaky konceptov či ramená na monitory, ktoré nájdete aj na našom webe.

Aké zdravotné výhody prináša stojan na monitor a notebook?

Stojany pod monitory rozhodne nie sú len dizajnovým doplnkom. Umožnia vám nastaviť si výšku obrazovky tesne pod úroveň očí, čím sa zlepší postavenie vášho tela pri práci a zredukuje napätie v chrbtici. Táto jednoduchá úprava tak môže viesť k zvýšeniu pohodlia pri práci a z dlhodobého hľadiska aj predchádzaniu zdravotným komplikáciám. Využitím stojana pod monitor či notebook si tiež vytvoríte nový priestor na pracovnom stole, ktorý môžete použiť na uloženie klávesnice, myši či dôležitých dokumentov.

Stojan pod monitor či notebook podľa vašich predstáv

Zo širokého sortimentu počítačových stojanov si môžete vybrať ten, ktorý bude najviac vyhovovať vašim preferenciám. Okrem materiálu a dizajnu odporúčame sústrediť sa aj na možnosť nastavenia výšky (v tejto oblasti sú favoritom špičkové stojany Sit-Stand) a maximálnu nosnosť. Ak zvyknete pracovať na viacerých miestach a budete so sebou nosiť aj stojan pod notebook, ideálny bude prenosný model, ktorý sa dá ľahko zložiť.

Praktické stojany na tablety, pod tlačiarne aj veže

Súčasťou našej ponuky sú aj praktické nastaviteľné stojany na tablety, ktoré umožnia pohodlnú prácu s tabletom bez prerušení. Hodiť sa vám môžu aj držiaky konceptov či flexibilné stojany na hudobné veže a prehrávače, umožňujúce praktickú organizáciu množstva káblov. K poriadku na prevádzke či v kancelárii môžu prispieť aj stojany pod tlačiarne, ktoré uľahčujú prístup k zariadeniam a umožnia vám mať náhradné atramenty, tonery aj papier vždy po ruke.

Neprehliadnite ani ramená na monitory

Pracujete na viacerých monitoroch naraz, potrebujete flexibilné nastavenie monitora alebo jednoducho len chcete ušetriť priestor na pracovnom stole? Riešením môže byť rameno na monitor. Táto inovatívna pomôcka vám umožní úplnú voľnosť v polohovaní monitora, lepšiu organizáciu pracovného priestoru aj pohodlnejšie postavenie tela pri práci.


Ak sa vaša kancelária či domáca pracovňa mení spolu s trendmi, okrem ergonomických stoličiek a kresiel by v nej nemali chýbať ani špeciálne stojany pod monitory, tlačiarne či tablety. V prípade, že ich ešte nemáte a mohli by vám uľahčiť prácu či zabezpečiť zdravšie pracovné prostredie, objednajte si u nás niektorého z týchto pomocníkov čo najskôr.

Filter
Nastaviť zostupný smer

29 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

29 Items

na stránku