Papier do atramentovej tlačiarne

Fotopapier do atramentovej tlačiarne

Pre kvalitnú tlač fotografií na atramentovej tlačiarni doma či v kancelárii je kľúčovým faktorom výber správneho fotopapiera. Popremýšľajte, aký typ sa vám bude najviac hodiť a objednajte si ho z našej ponuky ešte dnes.

Optimálna absorbcia atramentu, živé farby aj ostré detaily

Fotopapier do atramentovej tlačiarne sa vyznačuje hneď niekoľkými špecifickými vlastnosťami. Jeho povrch je optimalizovaný pre správnu absorpciu atramentu, čo zabezpečuje presné a živé farby, ostré detaily aj dokonalý kontrast na vytlačených fotografiách. Myslite však na to, že tento typ papiera je ideálny najmä pre atramentové tlačiarne, v prípade laserových zariadení odporúčame objednať špeciálny fotopapier do laserovej tlačiarne

Fotopapier do atramentovej tlačiarne rôznych formátov a hrúbok

Hľadáte ten správny papier na fotky do atramentovej tlačiarne? Či už máte doma niektorý z modelov značky HP, Canon alebo Epson, pri jednotlivých fotopapieroch sa oplatí zamerať na formát aj hrúbku. Fotografický papier s vyššou gramážou bude vo všeobecnosti hrubší, robustnejší aj odolnejší. Rozhodujúca môže byť aj povrchová úprava; kým lesklý fotopapier vám poskytne živé kontrastné farby, matný povrch prinesie redukciu neželaného odrážania svetla.

Kvalitný fotopapier od renomovaných výrobcov

Pre správny fotopapier do atramentovej tlačiarne sa môžete rozhodnúť aj na základe výrobcu. V našom sortimente nájdete produkty od rôznych značiek, medzi favoritov patrí napríklad značka APLI, ktorá vyniká kvalitným papierom navrhnutým s dôrazom na dokonalú kvalitu tlače a optimálnu kompatibilitu s laserovými zariadeniami. Za vyskúšanie stojí aj spoľahlivý a cenovo dostupný fotopapier od Q-Connect.

Vyskúšajte tlač fotografií na domácej atramentovej tlačiarni

Ešte ste na atramentovej tlačiarni neskúšali tlačiť fotky? Objednajte si kvalitný fotopapier a čo najskôr to vyskúšajte. Atramentové tlačiarne vynikajú vysokou kvalitu tlače s presnými farbami a jemnými detailmi, vďaka čomu sú ako stvorené aj na domácu tlač fotografií. Tlačenie fotiek doma je navyše flexibilné a umožňuje vám okamžité zhmotnenie vašich jedinečných spomienok.

 

Ak ste pripravení vyskúšať tlač fotografií a postupne ju zlepšovať, neváhajte si objednať niektorý z druhov fotopapiera do atramentovej tlačiarne. Skúsenosti s rôznymi povrchovými úpravami a gramážami vám pomôžu objaviť ideálny fotopapier pre všetky vaše projekty.

 

Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

17 Items

na stránku