Papier do laserovej tlačiarne

Fotopapier do laserovej tlačiarne

Chystáte sa na domácu tlač fotografii na laserovej tlačiarni? Alebo plánujete vytlačiť originálne pozdravy na fotopapier v kancelárii pre vašich obchodných partnerov? Investujte do kvalitného fotopapiera, prispôsobeného špeciálne pre laserové tlačiarne.

Fotopapier vyniká svojim povrchom aj špeciálnym zložením

Asi vás neprekvapí, že fotopapier do laserovej tlačiarne sa výrazne líši od bežných papierov, tých kancelárskych aj lesklých ozdobných. Povrch a zloženie tohto typu fotopapiera je špeciálne optimalizované pre laserový tlačový proces, čo zabezpečuje vynikajúce výsledky s jasnými farbami a ostrými detailmi. Kvalitný fotopapier navyše dokáže zvýšiť kontrast a zabezpečiť rýchle schnutie farieb, čo je ideálne pre tlač v domácom aj profesionálnom prostredí.

Lesklý aj matný fotopapier do laserovej tlačiarne

Laserový fotopapier vyniká svojou vynikajúcou odolnosťou voči odtlačkom prstov aj zaistením dlhodobej trvanlivosti tlače. V našom sortimente nechýbajú overené produkty rôznych značiek, z ktorých si môžete vybrať ten pravý podľa formátu, balenia aj typu. Okrem lesklých fotopapierov u nás nájdete aj matné či texturované, nechýbajú ani fotopapiere do atramentových tlačiarní.

Čím vyššia gramáž fotopapiera, tým hrubšie hárky

Pri výbere fotopapiera sa okrem typu oplatí všímať si aj gramáž. Táto hodnota udáva váhu jedného štvorcového metra papiera a vo všeobecnosti platí, že čím vyššia bude gramáž, tým bude papier hrubší a kvalitnejší. Výber gramáže by mal závisieť predovšetkým od vašej predstavy a konkrétnych požiadaviek tlače.

Vytlačte na laserovej tlačiarni ostré fotografie, grafiky aj obrázky

Fotopapier má oveľa širšiu škálu použitia ako len na tlačenie bežných fotografií. Skvelým podkladom bude aj pre rôzne grafiky, obrázky, umelecké návrhy či dokumenty, pri tlači ktorých je kľúčová dokonalá reprodukcia farieb a detailov.

 

Správny výber fotopapiera do laserovej tlačiarne môže výrazne ovplyvniť konečný výsledok tlače, netreba ho preto podceniť. Zvážte špecifické potreby vašich projektov a rozhodnite sa pre ten správny fotopapier, ktorý dokonale splní vaše požiadavky.

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.