Porcelánový riad

Porcelánový riad

Elegantné šálky, praktické taniere, štýlové cukorničky aj dezertné tanieriky. V našom sortimente porcelánového riadu si určite ľahko nájdete to správne vybavenie do domácej či firemnej kuchyne.

Prečo je riad z porcelánu skvelou voľbou?

Porcelán patrí medzi najobľúbenejšie materiály riadu vďaka svojej elegancii a odolnosti. Vyrába sa z jemnej hliny s použitím veľmi vysokých teplôt, čo mu dodáva charakteristickú krehkosť a dokonale lesklý povrch.

Porcelánový riad je estetickou aj praktickou voľbou

Kvalitný porcelánový riad sa vyznačuje nielen svojim jedinečným štýlom, ale aj praktickými vlastnosťami. Taniere, šálky či misky z porcelánu sú ľahké a odolné voči poškriabaniu, ich povrch sa navyše vďaka lesku bezproblémovo čistí. Práve tieto vlastnosti robia z porcelánu ideálny materiál pre každodenné použitie.

Porcelánové šálky, tanieriky a hrnčeky domov i do kancelárie

Taniere, cukorničky, mliekovky, šálky a podšálky z porcelánu sa hodia nielen do domácich kuchýň a obývačiek; sú skvelou voľbou aj pre pracovné priestory. Zvyknete v kancelárii alebo na prevádzke servírovať drobné občerstvenie? Vo vašom vybavení by rozhodne nemal chýbať porcelánový riad s elegantným vzhľadom, ktorý vytvorí príjemnú atmosféru v každej miestnosti.

Vyberte si porcelánový riad aj na prevádzku

Zvyknete v kancelárii už niekoľko mesiacov opakovane používať plastové misky? Alebo uprednostňujete aj na menšie firemné akcie kúpu jednorazového riadu? Zvážte, či nebude dlhodobo efektívnejšie investovať do porcelánových modelov. Na rozdiel od spomínaných typov riadu porcelán pôsobí príjemnejšie, uchováva si dlho svoj lesk a je dokonale ekologickou voľbou.

 

Nezabudnite, že porcelánový riad je investíciou do elegance a kvality, ktorá prinesie domov či do kancelárie dokonalé pohodlie. Preskúmajte našu ponuku a rozhodnite sa pre porcelánové šálky, taniere či misky, ktoré splnia všetky vaše očakávania.

Filter
Nastaviť zostupný smer

23 Items

na stránku
 1. Šálka na čaj 300 ml
  Rating:
  0%
  16,49 € 13,74 €
 2. Cukornička 300 ml
  Rating:
  0%
  4,00 € 3,33 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

23 Items

na stránku