Drevené obrazy

Drevené obrazy

Reprodukcie najznámejších obrazov impresionistov, tvár Johna Lennona či romantické čiernobiele zobrazenie zamilovanej dvojice s Big Benom v pozadí. Ktorý z našich štýlových drevených obrazov si vás najviac získa?

Unikátne dostupné drevené obrazy

Vytvorte si vo vašej kancelárii, zasadacej miestnosti, detskej izbe či domácej pracovni príjemnú atmosféru s novou dekoráciou – prírodným dreveným obrazom. Každý kúsok je originál, a to vďaka tomu, že obrazový motív je vytlačený na drevenej preglejke s prírodnou štruktúrou. Jedným z ďalších pozitív drevených obrazov je aj ich nízka hmotnosť a cenová dostupnosť.

Brúsený materiál vyniká pevnosťou aj príjemnou textúrou

Jedinečný vzhľad drevených obrazov má na svedomí práve ich materiál. Väčšina obrazov v našej ponuke je vytlačená na kvalitnej brúsenej brezovej preglejke, ktorá zabezpečuje nielen pevnosť, ale aj estetickú textúru. 

Drevené obrazy na stenu s rôznymi motívmi

Drevené obrazy nájdete v rôznych formátoch a motívoch, a tak či už preferujete výrazné farebné kompozície alebo elegantné minimalistické čierno biele vyobrazenia, určite si vyberiete. Vďaka rozmanitosti ponuky sa môžete rozhodnúť pre obraz, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

Originálne drevené obrazy s vlastnou potlačou

Príjemné drevené obrazy môžu pritom potešiť nielen vás, ale aj vašich blízkych či obchodných partnerov. Ak sa vám navyše nepáči ani jeden z našich dizajnov alebo uvažujete o originálnejšom darčeku, môžete si navrhnúť aj vlastnú potlač. Drevené obrazy s individuálnymi motívmi vám radi vytlačíme od 25 kusov na drevenú preglejku alebo na biely štruktúrovaný KAPATEX. Každé balenie obsahuje okrem samotného obrazu aj háčik na zavesenie a visačku, na ktorú môžete napísať unikátne venovanie.

 

Zaujalo vás upokojujúce zobrazenie niektorého z talianskych miest, zátišie s levanduľou alebo fotografia retro áut? Spravte si radosť a objednajte si niektorý z našich drevených obrazov ešte dnes.

Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 51

Page
na stránku
 1. Drevený obraz Big Ben
  Rating:
  0%
  12,23 € 10,19 €
 2. Drevený obraz Cosmic
  Rating:
  0%
  12,23 € 10,19 €
 3. Drevený obraz Design
  Rating:
  0%
  12,23 € 10,19 €
 4. Drevený obraz Dog
  Rating:
  0%
  7,79 € 6,49 €
 5. Drevený obraz Leaves
  Rating:
  0%
  12,23 € 10,19 €
 6. Drevený obraz Mills
  Rating:
  0%
  12,23 € 10,19 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-30 z 51

Page
na stránku