Klipy na dokumenty

Klipy na dokumenty

Jedným z najjednoduchších a najefektívnejších spôsobov, ako usporiadať a zopnúť dokopy papierové materiály, je použiť praktické klipy na dokumenty. V našej ponuke ich nájdete v desiatkach rozmerov, farieb a balení.

Menšie aj väčšie klipy na dokumenty

Klipy na dokumenty sú dostupné v rôznych veľkostiach, čo umožňuje ich prispôsobenie rôznorodým požiadavkám. Väčšie klipy sú ideálne na spojenie vyššieho počtu hárkov a poslúžia napríklad pre zopnutie manuálov, rozsiahlych prezentácii a zväzkov dokumentov. Menšie klipy sa zas skvelo hodia na spojenie menšieho počtu papierov – školských poznámok, faktúr či receptov.

Klipy využijete aj v kuchyni, dielni či školskej triede

Malé aj veľké klipy na dokumenty nachádzajú svoje využitie nielen v kancelárskom prostredí, ale aj na rôznych iných miestach. Oceniť ich môžete napríklad aj v kuchyni, kde vám pomôžu udržať vrecká s potravinami zatvorené a prípadne ich farebne rozlíšiť. Klipy môžu byť použité aj na usporiadanie rôznych návodov a manuálov k zariadeniam v dielni či domácim spotrebičom, pokope udržia aj detské pracovné listy, omaľovánky či výkresy.

Pochrómované pružinové klipy s rôznou šírkou

Medzi najobľúbenejšie typy kancelárskych klipov patria tie pružinové. Vyrábajú sa zvyčajne z pochrómovanej ocele, čo zabezpečuje ich trvanlivosť, pevnosť a odolnosť voči korózii. Strieborná farba im navyše dodáva elegantný vzhľad, vďaka ktorému sú ideálnym doplnkom pre každú kanceláriu a domácnosť.

Praktické rôznofarebné klipy na papier

V našej ponuke nechýbajú ani štandardné farebné klipy na zopnutie dokumentov z plastu alebo kovu. Títo všestranní pomocníci sú dostupní v rôznych farbách, vďaka čomu budete môcť farebne označiť jednotlivé dokumenty podľa ich typu alebo priority.

 

Spolu so spisovými sponami, gumičkami a pripináčikmi sú klipy na papier obľúbeným kancelárskym doplnkom na prevádzkach aj v domácnostiach. Pre ktoré z balení a typov sa rozhodnete vy?

Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

19 Items

na stránku