Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Bývate vo veľkomeste, trpíte dýchacími ťažkosťami alebo si jednoducho potrpíte na dokonalú čistotu vášho okolia? S dosiahnutím zdravšieho a čistejšieho prostredia pomôže kvalitná čistička vzduchu. Z našej ponuky si môžete vybrať zariadenia vhodné pre rôzne veľké miestnosti od viacerých výrobcov. 

Ako funguje čistička vzduchu?

Čističky vzduchu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšovať kvalitu vzduchu v interiéroch odstraňovaním škodlivých častíc, alergénov, baktérií a vírusov z ovzdušia. Vzduch v miestnosti je postupne nasávaný do čističky, kde prechádza cez rôzne typy filtrov. Najčastejšie sa používajú HEPA filtre, aktívne uhličité filtre a UV sterilizačné jednotky, ktoré zachytávajú a zneškodňujú nečistoty.

Kvalitná a výkonná čistička vzduchu pre vašu domácnosť

Pri výbere čističky vzduchu je dôležité všímať si najmä jej výkon a typ filtra. Medzi najobľúbenejšie patria najmä HEPA filtre, keďže dokážu zachytiť aj najmenšie čiastočky, v zachytávaní pachov vynikajú uhličité filtre. Rozhodujúci môže byť aj spôsob údržby a hlučnosť – najmä do spální je ideálne voliť tichšie modely, aby vás neobmedzovali pri spánku.

Zamerajte sa na veľkosť aj dodatočné funkcie

Plánujete čistenie vzduchu v drobnej detskej izbe, obývačke, väčšej kancelárii alebo zasadačke v práci? Aj tento faktor je pri výbere čističky rozhodujúci. V našom sortimente nechýbajú čističky do malých, stredných aj veľkých miestností. Pozornosť sa oplatí venovať aj dodatočným funkciám zariadení; niektoré čističky vzduchu dokážu napríklad merať kvalitu vzduchu a prispôsobovať svoju činnosť aktuálnym podmienkam.

Vyberte si najlepšie čističky vzduchu

Najlepšia čistička vzduchu je tá, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Neváhajte si preto pred výberom čističky, podobne ako aj pri výbere tlačiarní či skartovačiek ujasniť priority a dôkladne preskúmať jednotlivé produkty. Pomôcť môžu okrem tabuliek s parametrami aj recenzie ďalších zákazníkov.

 

Kvalitná čistička vzduchu môže prispieť k zdravému prostrediu aj zvýšenému pohodliu doma aj na pracovisku. Myslite preto na to, že do overeného modelu sa skutočne oplatí investovať.

Filter
Nastaviť zostupný smer

3 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

3 Items

na stránku