Pauzovací papier

Pauzovací papier

Pauzovací papier, známy aj ako pauzák alebo transparentný papier, sa vyznačuje viacerými jedinečnými vlastnosťami. Najčastejšie sa využíva na zložitejšie nákresy pri rôznych technických projektoch, hodiť sa však môže aj pri umeleckej tvorbe.

Transparetný pauzovací papier vyniká hladkým povrchom

Pauzovací papier patrí medzi špeciálne druhy papiera a vyrába sa s ohľadom na dokonalú transparentnosť. Práve táto jeho vlastnosť umožňuje presné kopírovanie obrázkov alebo textu, vďaka čomu sa pauzovací papier stáva neoceniteľným pomocníkom pre umelcov aj dizajnérov. Transparentný papier sa vyznačuje aj mimoriadne hladkým povrchom, ktorý zaisťuje ľahké kreslenie a písanie.

Ideálny pre umelecké, architektonické aj technické projekty

Okrem umeleckých projektov je pauzovací papier nenahradniteľnou pomockou aj v oblasti architektúry či techniky. Pri architektonických a technických výkresoch pomáha s reprodukciou komplexných plánov aj nákresov, čím uľahčuje vytváranie profesionálnych kópií projektov so všetkými potrebnými detailmi.

Pauzovací papier – dostupný ako rolka aj hárky formátu A3 a A4

Nech už máte o požadovanom pauzovacom papieri akúkoľvek predstavu, z našej ponuky si určite vyberiete. Môžete sa rozhodnúť pre rolky aj samostatné hárky, na výber sú formáty A4 aj A3. Rozhodnutie je len na vás; kým hárky sú vhodné najmä pre menšie projekty, rolky poskytujú unikátnu možnosť použitia presne odmeraného množstva papiera. Rozhodujúca môže byť aj gramáž papiera a výhodnosť balenia.

Kvalitný pauzovací papier od rôznych výrobcov

V našom sortimente nájdete pauzovací papier od viacerých renomovaných výrobcov papierenských doplnkov. Za vyskúšanie stojí napríklad transparentný papier značky Canson, ktorá je známa svojou špičkovou kvalitou v oblasti umeleckých potrieb. Chýbať v tejto kategórii nesmie ani značka Herlitz, ktorá je v prípade kancelárskych potrieb synonymom spoľahlivosti.

 

Výsledky vašich kreatívnych a profesionálnych projektov môže ovplyvniť aj správny výber pauzovacieho papiera. Ujasnite si vašu predstavu a objednajte si z nášho e-shopu špičkový pauzovací papier balený v hárkoch či stočený v rolke.

Filter
Nastaviť zostupný smer

2 Items

na stránku
Filter
Nastaviť zostupný smer

2 Items

na stránku